انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23277
12:36
رتبه اول را در محور اول

برگزیده جشنواره چهاردهم علمی بسیج فرهنگیان:

معلمانی که دارای کارآمدی آموزشی بالا هستند برای دانش آموزان خود تجارب مطلوبی را فراهم می نمایند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان زینب مهدیانی که در چهاردهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان بسیجی رتبه اول را در محور اول با عنوان "آموزش و پرورش مسیر پیشرفت کشور، الزامات و چالش ها" کسب نموده در خصوص سوابق فعالیت علمی و پژوهشی خود گفت: بنده دبیر روانشناسی و مشاور متوسطه دوم دبیرستان صدیقه کبری واقع در منطقه زیدون استان خوزستان، استاد روانشناسی در دانشگاه آزاد منطقه و همچنین عضو سازمان نظام روانشناسی هستم واخیرا درصدد ایجاد یک کلینیک روانشناسی می باشم.

 

این معلم پژوهشگر بسیجی اظهار داشت:

بین هویت تحصیلی، سرزندگی تحصیلی، علاقه به مدرسه، خودکارآمدی ادراک شده تحصیلی و رفتارهای مخرب با خودکارآمدی خلاق رابطه معنی داری وجود دارد.

وی در ادامه گفت: که با تکیه بر انگیزش درونی و دادن اختیار در انتخاب اهداف به دانش آموزان می توان خودکارآمدی خلاق در دانش آموزان را افزایش داد.

 

مهدیانی در خصوص سوابق تحصیلی خود بیان داشت: بنده مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی خود را از دانشگاه شهید چمران اهواز دریافت کرده ام وافزود سعی می کنم اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب های مختلف در حوزه های  روانشناسی بگذرانم و گاهی اوقات هم خوشنویسی می کنم ایشان در ادامه گفت ابتدا علاقه شغلی من رشته پزشکی بوده ولی بعد در دوران دبیرستان متوجه علاقه خود در امر تدریس شدم. و با علاقه به دنبال شغل شریف معلمی و تدریس روی آوردم.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص کیفیت جشنواره گفت: جشنواره در راستای ارتقای سطح علمی فرهنگیان خیلی موثر هست و لازم است همه ساله به لحاظ کمی و کیفی تقویت شود. از کم لطفی آموزش و پرورش استان گله مند هستم که علیرغم کسب رتبه اول کشوری تاکنون هیچگونه تقدیر و تشویقی از سوی آنان صورت نگرفته است.

nmahdiani96@gmail.com

// انتهای پیام

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها