انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23279
12:47
رتبه سوم را در محور اول

برگزیده جشنواره چهاردهم علمی بسیج فرهنگیان:

نیاز است بسیج استان و آموزش و پرورش برا ی بچه های استثنایی بیشر برنامه ریزی کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان سید محمد فاطمی و فاطمه ابوالحسنی حسن آبادی که در چهاردهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان بسیجی رتبه سوم را در محور اول با عنوان "آموزش و پرورش مسیر پیشرفت کشور، الزامات و چالش ها" کسب نموده اند.

آقای فاطمی در خصوص سوابق فعالیت علمی و پژوهشی خود گفت: بنده دبیر کلیه پایه های استثنایی می باشم و قبل از آن هشت سال مدیر مدرسه استثنایی نور واقع در  شهرستان جرقویه علیا استان اصفهان بوده ام.

 

این معلم پژوهشگر بسیجی اظهار داشت:

باید تحقیق و پژوهش در مدارس ابتدایی بنیادی شود و همچنین با آشنایی و تدریس زبان های دیگر سطح پژوهش ها را ارتقاء دهیم، بهتراست برای آشنایی و افزایش روحیه بچه های استثنایی که اکثر آنها معاف از سربازی هستند مانند سایر دانش آموزان یک دوره آموزش نظامی به صورت اختیاری برگزار شود.

وی در ادامه گفت: لازم است برای خدمت به بچه های استثنایی و انتخاب این حرفه توسط همکاران بیشتر فرهنگسازی و تشویق شود و اعلام کرد که خود درزمان کنکور با تحقیق و پرس و جو علاقه مند به این شغل شده و آن را انتخاب کرده است.

ایشان با اشاره به زمان وانرژی بیشتری که این مدارس از همکاران می گیرد خواستار توجه بیشتری در مورد مسائل معیشتی آنها شد و گفت بطورمثال در گذشته به آنها حق مسکن تعلق می گرفته که حذف شده است.

فاطمی در خصوص سوابق تحصیلی خود بیان داشت: بنده مدرک کارشناسی ارشد فلسفه آموزش وپرورش خود را از دانشگاه تربیت معلم دریافت کرده ام و در ادامه افزود بنده در جشنواره های همچون جشنواره علمی تخصصی پویش علوم انسانی شرکت کرده ام و سه تحقیق برگزیده در دست چاپ دارد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص کیفیت جشنواره گفت:

موضوعات و بخش بندی خیلی خوبی داشت و بنده از تمام دست‌اندرکاران آن متشکرم.

 

fatemi26469236@gmail.com      سید محمد فاطمی       

Abo27022183@gmail.com      فاطمه ابوالحسنی حسن آبادی

// انتهای پیام

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها