انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23300
07:15
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان:

سازماندهی نیروی انسانی تا پایان مرداد ماه 97

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان از انجام سازماندهی نیروی انسانی در مدارس دولتی در تمامی شهرستان ها و مناطق تا پایان مرداد ماه 97 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، طالب محمدی در نشست ویدئو کنفرانس آموزشی توجیهی شیوه نامه سامانه محور مدارس که در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد؛ با بیان این مطلب، گفت: پس از اطمینان از تامین کارکنان آموزشی و پرورشی مدارس، تخصیص نیرو به سایر واحدهای سازمانی آموزش و پرورش انجام خواهد شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات شبانه روزی کارگروه سازماندهی پروژه مهر 97 در شهرستان ها و مناطق، تاکید کرد: در سال تحصیلی جدید اولویت مطلق تامین نیروی انسانی در مدارس دولتی است.

محمدی کار در آموزش و پرورش را مصداق کار خیر دانست و اظهار داشت: زحمات تیم سازماندهی استان و شهرستان ها در هیچ قالب و مکانیسم مادی آموزش و پرورش قابل جبران نیست و مطمنا جبران زحمات کار در آموزش و پرورش به جای متعالی تری که همانا تربیت نسل جوان و دانش آموزان است، متصل می باشد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه کار اصلی آموزش و پرورش زمینه سازی است؛ گفت: آموزش و پرورش فرایند ایجاد زمینه و فرصت و انگیزش است و قطعا در تعیلم وتربیت، دیکته و اجبار جواب نمی دهد و هنرمدیران و دست اندر کاران آموزش و پرورش  نوعی ریل گذاری و آدرس دهی است.

وی آموزش وپرورش را مصداقی ترین جایگاه برای اعمال برنامه ریزی دانست و گستردگی آموزش وپرورش، حجیم بودن، ساختار پیچیده، اهداف متعدد، محتوای زیاد، مخاطبین گسترده ، نیروی انسانی متعدد، نامتوازن بودن نیروها و مهم تر از همه عدم تکافوی منابع با نیاز ها در آموزش و پرورش را عوامل اصلی دانست که می طلبد با سلاح برنامه ریزی باید به آموزش وپرورش پرداخت و غیر از این هم راهی دیگر نیست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.