انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23317
09:53
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:

برای پایبندی به آرمان هانیازمند دانش‌آموزانی شاداب و سرزنده هستیم

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر قرار است به آرمان‌های امام، شهیدان، مقام معظم رهبری و ولایت پایند و پایدار باشیم نیازمند دانش‌آموزانی شاداب و سرزنده هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، دهمین اردوی ملی جشنواره مهارت‌های تشکیلاتی دانش‌آموزان پیشتاز سازمان دانش‌آموزی امروز در اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز شد.

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمد روشنی قائم مقام سازمان دانش‌آموزی و معاونان سازمان در این افتتاحیه حضور دارند. 

دهمین اردوی ملی جشنواره مهارت‌های تشکیلاتی دانش‌آموزان پیشتاز سازمان دانش‌آموزی در دو بخش جداگانه دختران و پسران و برای هر اردو با حضور ۱۳۱۲ دانش‌آموز برگزار می‌شود. 

اردوی پسران ۱۱ تا ۱۴ مرداد و اردوی دختران ۲ تا ۵ شهریور برگزار می‌شود.

کاظمی در این مراسم گفت: اردوی ملی سازمان دانش‌آموزی یکی از بهترین برنامه‌های سازمان است که نقطه ظهور و تجلی همه فعالیت‌های سازمان و زحمات مربیان سختکوش در طول سال تحصیلی است. 

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: اگرچه فعالیت‌های سازمان در فضای استان‌ها و مدارس بهترین بستر برای تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است و مفتخریم دانش‌آموزانی با ادب، با احترام، متشخص، باعزت و با اعتماد به نفس، توانمند مهربان، صادق و پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران و عاشق به وطن را تربیت می‌کنیم اما معتقدیم اردوی ملی کار دیگری می‌کند. 

وی در این باره ادامه داد: اردوی ملی نماد هویت و همدلی تمام اقوام و دانش‌آموزان سراسر کشور است‌؛ این اردو نماد همبستگی و وحدت همه در عشق به ایران، وطن، آرمان‌ها و منش‌های سازمان است. 

کاظمی افزود: ما در اردوی ملی سازمان دانش‌آموزی آنچه را که آموخته‌ایم تمرین می‌کنیم؛ مهارت‌های تشکیلاتی را در بخش‌های مختلف یاد می‌گیریم باهم بودن باهم زیستن، روی پای خود ایستادن، تمرین سختی‌ها و مقاوم بودن در برابر آنها را می‌آموزیم. 

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: معتقدم شما دانش‌آموزان آینده جمهوری اسلامی ایران هستید که در کنار درس خواندن و تلاش‌های علمی و ارزنده‌ای که دارید تلاش می‌کنید تا مهارت‌های اجتماعی و تشکیلاتی را تمرین کنید.

وی خطاب به دانش‌آموزان پیشتاز ادامه داد: معرفت و بصیرت خو را ارتقا دهید و معنویت، روحیه معنوی و عشق به ایمان و خدا را در این اردو تمرین کنید؛ بهترین شهروندان نظام جمهوری اسلامی ایران شمایید به شما افتخار می‌کنیم و برخود می‌بالیم.

کاظمی گفت: در این اردو شادی را تمرین می‌کنیم؛ دانش‌آموزان پیشتاز سازمان دانش‌آموزی با کمک مربیان خوب و توانمند دانش‌آموزانی تمام ساحتی هستند که سرزنده و شاداب آماده فداکاری و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آماده دفاع از آرمان‌های نظام هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: اگر قرار است به آرمان‌های امام، شهیدان، مقام معظم رهبری و ولایت پایند و پایدار باشیم نیازمند دانش‌آموزانی شاداب و سرزنده هستیم.

مهر/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها