انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23362
08:55

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران: پیشرفت سوادآموزان مشروط به توانمندی مربیان است

«داود تقی نیا» در جمع مجریان طرح‌های نماز کلید بهشت، آموزش مقدماتی رایانه ICDL و آموزش کتب دروس آموزشی ویژه بانوان حوزه سواد آموزی، اظهار داشت: تعامل با مدیر شهرستان، اولویت نخست شما باشد.

وی به ضرورت تعامل کارشناسان سوادآموزی شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش با مدیران این ادارات پرداخت و گفت: کارها در سایه تعامل با مدیر پیش می‌رود نه تقابل.

تقی نیا ادامه داد: چیزی که مهم است این است که شما معرفی شده مدیر شهرستان هستید، ما از شما حمایت می‌کنیم اما اینکه شما پیش ما گله‌گذاری کنید مبنی براینکه برخی مدیران بی‌توجه هستند، این خیلی جالب نیست و به باور من باید با تعامل با مدیر شهرستان و منطقه، به فهم مشترک برسید و کارها را پیش ببرید.

وی با اشاره به اینکه بیشترین سواد‌آموزان در این دوازده شهرستان حضور دارند، خاطرنشان کرد: توانمندی سوادآموزان، مشروط به توانمندی مربیان سواد آموزی است و توانمندی مربیان سواد آموزی مشروط به توانمندی شما است، پس لازم است در زمینه‌های مختلف به توانمندسازی خود بپردازید و همانند قبل در اجرای طرح‌های مورد نظر پیشتاز باشید.

در این جلسه که کارشناسان سوادآموزی ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های ساری ناحیه یک و دو، بابل، آمل، قائم‌شهر، بهشهر، نکا، سوادکوه، تنکابن، میاندورود، نور و بابلسر حضور داشتند، عنوان شد دوازده شهرستان حاضر، ازجمله پیشتازان طرح‌های مورد نظر بودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها