انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23443
14:44

محکوم کردن جنایات سعودی مقابل مقر سازمان ملل توسط دانش آموزان تهرانی

در همه مناقشات و درگیری های دنیا دو گروه در امنیت باید باشند زنان و کودکان که متاسفانه در یمن و کشور های عراق و سوریه و افغانستان، این قانون توسط مستکبران عالم نقض شده است.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان صبح امروز چهارشنبه 24/5/97 با تجمع ده ها نفر از دانش آموزان شهر تهران در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل جنایات اخیر رژیم سعودی یعنی هدف قرار دادن اتوبوس مدرسه و کشتار دانش آموزان بی دفاع یمنی را محکوم کردند.

در ابتدای این تجمع دکتر محسن کمری زاده رئیس بسیج فرهنگیان تهران بزرگ در سخنانی هدف از این تجمع را اینگونه تشریح کرد:

در همه مناقشات و درگیری های دنیا دو گروه در امنیت باید باشند زنان و کودکان که متاسفانه در یمن و کشور های عراق و سوریه و افغانستان، این قانون توسط مستکبران عالم نقض شده است.

در این شرایط سازمان ملل رسما اعلام می کند اگر خیانت عربستان را محکوم نمایند عربستان دیگر پول به آنها نمی دهد و نمی توانند به کارمندان خود اضافه کار بدهند. ما دانش آموزان این فروش انسانیت با پول را در مقابل یمن ظلم آشکار اعلام می کنیم و همه رفتار های درد منشانه را در هر جای عالم محکوم می کنیم.

در ادامه دکتر قدیری ابیانه به سخنرانی پرداختند;

وی با ابراز همدردی با خانواده های دانش آموزان شهید یمنی و نیز دانش آموزان مظلوم سایر کشور های گفت سازمان  مدعی حقوق بشر در مقابل این جنایت بشری و حمله به اتوبوس دانش آموزان یمنی و کشتار جمع زیادی از آنها که عمدتا کمتر از 14 سال داشتند سکوت کرده اند.

وی با ابراز تاسف بیان داشت: عربستانی ها این اقدام را عملیات مشروع نظامی دانستند. درحالیکه اساس حمله نظمی به یمن نامشروع بود چه رسد به حمله نامشروع به دانش آموزان و کودکان بی دفاع آنها.

دکتر ابیانه در ادامه گفت: عربستان از بمب های خوشه ای که از آمریکا خریداری کرده استفاده می نمایید.

آنها تصور می کردند کمتر از 6 ماه می توانند یمن را تصرف کنند ولی با مقاومت جانانه مردم در طول این 4 سال مواجه شدند و عربستانی ها از این شکست های پی در پی به شدت عصبانی هستند.

این کارشناس مسائل بین الملل افزود: سازمان ملل پس از تهدید مالی، عربستان را از لیست کشور های ظالم به حقوق کودکان خارج کرد و حتی این رژیم کودک کش را رئیس شورای  حقوق بشر این سازمان قرار داد.

 وی در پایان گفت: تجمع ما در این مکان اعلام انزجار از اینگونه اقدامات است و نیز نمایش اعتراضی به سکوت مجامع به اصطلاح صلح و بین المللی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.