انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 235
13:08
با 167 رای مخالف با استیضاح

وکلای ملت دوباره به وزیر آموزش و پرورش اعتماد کردند

جلسه بررسی استیضاح "علی‌اصغر فانی" صبح امروز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی با آرای موافق خود دوباره به وزیر آموزش و پرورش اعتماد کردند.

علی‌اصغر فانی 27 مرداد 1392 به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سکانداری گسترده‌ترین وزارتخانه دولت را بر عهده گرفت.

فانی در همان آغاز کار، «ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی»، «ارتقاء مدیریت آموزشگاه»، «عملیاتی کردن بودجه»، توسعه مشارکت» و «تمرکز‌زدایی» را به عنوان 5 سیاست مهم این وزارتخانه عنوان کرد.

طی مدت فعالیت وی در رأس وزارت آموزش و پرورش، در کنار اقداماتی که انجام شد، گلایه‌هایی نیز از سوی فرهنگیان وجود داشت و در طی ماه‌های گذشته، چندین تجمع نیز از سوی معلمان درباره وضعیت حقوقی‌شان مطرح شد و در مقابل هم وزارت آموزش و پرورش، خبر از رونمایی طرح رتبه‌بندی معلمان داد؛ طرحی که قرار بود مرهمی بر زخم‌های مالی و حقوقی فرهنگیان باشد، اما این طرح هم در گیر و دار حرف و حدیث‌هایی بود زیرا با کتاب رتبه‌بندی معلمان که در دولت گذشته منتشر شد، تفاوت ریالی زیادی داشت.

در هر حال امروز جلسه استیضاح وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و این جلسه در نهایت به رأی اعتماد دوباره نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش ختم شد و فانی توانست نمره قبولی را نمایندگان مجلس بگیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها