انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23556
10:54

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران: 627 مدرسه استان تحت پوشش برنامه تعالی مدیریت قرار گرفتند

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: 627 مدرسه استان مازندران در سال 97 تحت پوشش برنامه تعالی مدیریت قرار گرفتند.

 «اسفندیار نظری» در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت: برنامه تعالی در راستای کیفیت بخشی و استانداردسازی مدارس است که امسال 627 مدرسه استان تحت پوشش این برنامه قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه برنامه تعالی مدیریت یکی از مهم ترین ابزارهای کیفیت بخشی به مدارس به شمار می آید، افزود: از 627 مدرسه استان، 94 مدرسه ابتدایی، 388 مدرسه متوسطه اول، 175 مدرسه متوسطه دوم شاخه نظری و 64 هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش را شامل می شود.

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه از این تعداد مدارس امسال 14 مدرسه مورد ارزیابی ناظران وزارت آموزش و پرورش قرار می گیرند، تصریح کرد: پس از بررسی ها و اعلام نتایج، مدیران این مدارس در همایش ملی استاندارد معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

نظری با اشاره به عملکرد مازندران در سال گذشته گفت: در سال گذشته از 400 مدرسه استان، پس از ارزیابی های صورت گرفته 4 مدرسه به عنوان مدارس برتر معرفی شدند که موفق به کسب نشان «اهتمام» شدند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی های سازمان استاندارد و برنامه تعالی مدیریت، موارد پس از طی فرایندهای مختلف به درجات «اهتمام»، «اشتهار»، و تندیس بلورین و سیمین خواهند شد و نشان کیفیت استاندارد به مدارس تعلق می گیرد.

وی چشم انداز اداره کل را تحت پوشش قرار دادن تمامی مدارس استان در سال تحصیلی 98-97 دانست و ابراز کرد: در تلاش هستیم تمامی مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم، و فنی و حرفه ای و کاردانش را تحت پوشش این برنامه قرار دهیم تا نسبت به کیفیت بخشی و استانداردسازی و انتخاب و انتصاب مدیران براساس فرایندهای مدیریتی به سمت تعالی حرکت کنند.    

نظری با اشاره به شعار برنامه تعالی مدیریت امسال بیان کرد: شعار برنامه امسال «به تعالی بیندیشیم و متعالی عمل کنیم» است.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.