انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23601
10:09
مدیرکل آموزش و پرورش همدان خبر داد

پذیرش 262 هزار و 493 نفرروز در ستادهای اسکان همدان

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 262 هزار و 493 نفرروز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان خبر داد.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،    محمد پورداود امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه از آغاز تعطیلات تابستان تاکنون 262هزار و 493 نفرروز در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند، اظهار کرد: طی این مدت 121 هزار و 666 نفر در قالب 33هزار و 796 خانوار میهمان فرهنگی در مدارس اسکان‌پذیر آموزش و پرورش استان اقامت داشتند.

وی با بیان اینکه هفته گذشته  22 هزار و 743 نفر در قالب 6 هزار و 318 خانوار در ستادهای اسکان حضور یافتند، افزود: پذیرش میهمان طی هفته گذشته 4 هزار و 322 نفرروز بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه پذیرش خانواده‌های فرهنگی در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان تا 15 شهریورماه ادامه خواهد داشت، گفت: سال گذشته 333 هزار مسافر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان پذیرش شدند.

وی با بیان اینکه امسال 19 پایگاه در 19 منطقه آموزشی برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: یک‌هزار و 471 کلاس در سطوح مختلف برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است.

پورداوود بیان کرد: 184 کلاس در گروه ویژه، یک‌هزار و 51 کلاس در گروه «الف» و 236 اتاق در گروه «ب» مسافران و گردشگران را در ایام تعطیلات تابستان پذیرش می‌کنند.

وی با بیان اینکه امسال ظرفیت اتاق‌های ویژه را افزایش دادیم، یادآور شد: ظرفیت اتاق‌های ویژه 103 مورد، اتاق‌های «الف» 69 مورد و گروه «ب» 26 اتاق است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه امسال سه مدرسه در ناحیه یک و 2 همدان به اتاق‌های ویژه مجهز شدند که امکانات بیشتری نسبت به سایر اتاق‌ها دارند، عنوان کرد: تابستان سال گذشته در گروه «ج» که دارای حداقل امکانات و تجهیزات بودند مسافر اسکان داده نشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها