انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23647
12:52

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران در بابل خبر داد؛ مانور بازگشایی مدارس 19 شهریورماه در مازندران برگزار می شود

محمد شعبانی درجلسه شورای پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان بابل از برگزاری مانور بازگشایی مدارس در 19 شهریورماه سال جاری در مازندران خبر داد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران در ادامه اهداف پروژه مهر را مدرسه با نشاط، گسترش فرهنگ مشارکت، برنامه‌محوری و تمرکز بر مدیران مدارس، آموزش نیروهای انسانی و کیفیت بخشی به مدارس برشمرد.

وی با اشاره به اینکه پروژه مهر نهاد روحیه بوده که شامل ساماندهی، انتصاب و سازماندهی است، افزود: باید بازدید از مدارس مورد توجه جدی قرار گرفته و بازخورد آن در مدارس بررسی شود ضمن اینکه گذاشتن کلاس توجیهی برای مدیران مدارس نیز الزامی است.

این مسئول با بیان اینکه مهم ترین فلسفه اجرای پروژه مهر شاداب سازی  مدارس است، ادامه داد: رفع مشکلات و چالش های مدارس و ایجاد بستر مناسب برای آغاز سال تحصیلی و رشد شاخص های آموزش و پرورش از دیگر محورهای مورد توجه در این طرح است.

شعبانی در بخش پایانی سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل، معاونین و همه همکاران آموزش و پرورش شهرستان بابل عنوان کرد: از نظر مسابقات فرهنگی و فعالیت های قرآنی، با توجه به نتایج درخشان به دست آمده و آمار و رتبه های ممتاز، شهرستان بابل، نه تنها جز شهرستان های برتر مازندران بلکه می توان گفت جز شهرستان های ممتاز کشور نیز می باشد.

شایان ذکر است؛ جلسه شورای پروژه مهر آموزش وپرورش شهرستان بابل با حضور شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش مازندران، علی نژاد معاون مدیرکل مدیرآموزش وپرورش شهرستان بابل و مسئولین کارگروهای هفتگانه ستاد پروژه مهر در محل سالن جلسات اداره تشکیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها