انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23699
11:51

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد: کسب عنوان شهرستان برگزیده ی استان در فعالیتهای فرهنگی و هنری توسط آموزش و پرورش فریدونکنار

سید عظیم اسماعیل زاده از کسب عنوان شهرستان برگزیده ی استان در فعالیت های فرهنگی و هنری توسط آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد

سید عظیم اسماعیل زاده از کسب عنوان شهرستان برگزیده ی استان در فعالیت های فرهنگی و هنری توسط آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد.

وی گفت:برای دومین سال متوالی توانستیم به این افتخار دست پیدا کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به برنامه ریزی های خوب حوزه ی معاونت پرورشی اظهار کرد:با پیگیری های حوزه ی پرورشی و کسب 42 مقام اول استانی و یک مقام برتر کشوری،موفق به کسب این عنوان شدیم.

اسماعیل زاده ادامه داد:حضور دانش آموزان فریدونکناری در مسابقات استانی بی نظیر بوده و بیش از 130 دانش آموز در سال جاری در مسابقات استانی حضور داشتند که از این میان 90 دانش اموز و همکار فرهنگی حائز رتبه  های برتر استان شدند .

وی برنامه های فرهنگی و هنری را شیرازه آموزش هنر در آموزش و پرورش برشمرده  و تصریح کرد: مسابقات فرهنگی و هنری می‌تواند دیباچه اهتمام معاونت پرورشی به مسئله هنر و تکریم شأن دانش آموزان هنرمند  باشد.  

این مقام مسئول اذعان داشت: وظیفه ی ما تکریم فضل وهنر می باشد  و با برگزاری این مسابقات می توانیم رویدادهای هنری دانش آموزان را گرامی بداریم  .

اسماعیل زاده با تشکر از تیم اجرایی حوزه ی معاونت پرورشی آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: آرزوی بزرگ ما این است به گونه‌ای این دانش اموزان هنرمند را پرورش دهیم که ده سال دیگر بتوانیم در سطح کشور، هنرمندان بزرگی را از این خطه معرفی کرده و احساس کنیم توانسته‌ایم در این مورد تاثیرگذار باشیم .

پنجمین همایش تجلیل از نخبگان فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران روز گذشته  با حضور مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها