انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23752
12:46
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان:

اجباری در تهیه لباس فرم دانش‌آموزان وجود ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: اجباری در تهیه لباس فرم دانش‌آموزان وجود ندارد.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،  به نقل از نافع؛ با نزدیک شدن به اول مهر و بازگشایی مدارس، خانواده‌ها علاوه بر دغدغه تهیه لوازم‌التحریر و کتب درسی فرزندان خود درگیر تهیه لباس فرم دانش‌آموزان نیز هستند؛ برخی مدارس تهیه لباس فرم را اجباری کرده‌اند که با توجه به بالا بودن قیمت‌ها و شرایط اقتصادی کنونی، تعدادی از خانواده‌ها قادر به تهیه لباس فرم برای فرزندان خود نیستند.

محمد پورداوود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در برنامه زنده رادیویی دریچه، شبکه استانی همدان در خصوص لزوم استفاده دانش‌آموزان از لباس فرم، اظهار کرد: اجباری در استفاده از لباس‌های فرم وجود ندارد و اجرای این طرح در مدارس تنها به دلیل متحدالشکل بودن لباس دانش‌آموزان است.

مدیر حراست آموزش و پرورش شهر بهار نیز در این خصوص گفت: مدیران مدارس هر دو یا سه سال یک بار، لباس فرم مدارس را برای ایجاد اتحاد در لباس دانش‌آموزان تغییر می‌دهند.

علی ستاری با اشاره به هماهنگی با تعدادی از خیاطان برای تهیه لباس‌های فرم مدارس، بیان کرد: برای این کار با خیاطی‌هایی هماهنگ می‌شود و به ازای هر 100 دست لباس 20 تا 25 دست لباس رایگان در اختیار مدارس قرار می‌دهند که امسال این امر در اختیار سازمان دانش‌آموزی قرار گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه اجباری در تهیه لباس فرم دانش‌آموزان وجود ندارد، افزود: با مدیران متخلفی که در تهیه لباس فرم به والدین اجبار می‌کنند، برخورد خواهد شد.

مدیر حراست آموزش و پرورش شهر بهار تصریح کرد: والدین در صورت مشاهده مواردی از این دست، موضوع را  اطلاع‌رسانی کنند تا با آنها برخورد کنیم.‌

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها