انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23862
13:29

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تأکید کرد: تحقیق و تلاش پژوهشگران فرهنگی برای ارتقای اعتماد عمومی

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه پژوهشگران فرهنگی جهت ارتقای اعتماد عمومی تلاش کنند، گفت: اعتماد عمومی یک سرمایه اجتماعی است که باید همه برای ارتقای آن در جامعه تلاش کنیم.

«عسکری نیکزاد» در مراسم صبحگاه مشترک اداره کل آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: یک سوم جامعه به طور مستقیم با آموزش و پرورش سروکار دارند و از این رو است که این نهاد تأثیر بسیار زیادی بر جامعه دارد.

وی با بیان اینکه آسیب به اعتماد اجتماعی بزرگ ترین آسیب به کشور است، افزود: وقتی فرزندان ما با تربیت درست وارد جامعه می شوند بسیاری از آسیب ها از بین رفته و امور اصلاح می شود. یکی از مهم ترین این امور اعتماد عمومی است که باید محققان فرهنگی در این زمینه ورود پیدا کرده و راهکارهای ارتقاء پارامترهای آنرا بیابند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 98-97 تصریح کرد: امسال برنامه ها و اقدامات زیادی در سطح اداره کل و شهرستان ها انجام شده تا مدارس در بهترین شرایط بازگشایی شوند. خوشبختانه این مهم به زیبایی انجام شد و امسال در بازگشایی مدارس با تلاش همه همکاران روسفید شدیم.

نیکزاد به تقارن محرم حسینی و هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی نیز اشاره کرده و گفت: قیام عاشورا پیام های فراوانی دارد که هیچگاه منسوخ نمی شود. همچنین دفاع مقدس الگوی مقاومت ملت ایران در طول تاریخ است که نشان داد این مردم مسلمان، غیور و شجاع از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمدند.   

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها