انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23873
10:11
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان عنوان کرد:

ابتکار وزیر آموزش و پرورش در اجرای طرح شهید بهنام محمدی قابل تقدیر است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: ابتکار وزیر آموزش و پرورش در اجرای طرح شهید بهنام محمدی قابل تقدیر است.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع)،    به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان،سردار مظاهر مجیدی در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های مشترک آموزش و پرورش استان و سپاه با اشاره به نقش کلیدی استان همدان در دفاع مقدس، اظهار کرد: بیشترین شهید عملیات مرصاد از این استان بود.

   مجیدی در ادامه با اشاره به اهمیت برنامه های مشترک دستگاه تعلیم و تربیت و سپاه، گفت: طرح راهیان نور از جمله این طرح ها و برنامه های مشترک است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

   وی راهیان نور را فرصتی برای تبیین فرهنگ دفاع مقدس ذکر کرد و افزود: در این برنامه مهم فرهنگی، گوشه هایی از رشادت ها و حماسه های رزمندگان اسلام بازگو می شود.

   فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان طرح شهید بهنام محمدی را از جمله طرح های مهم و اثربخش خواند و تصریح کرد: اقدام وزیر آموزش و پرورش در ارائه و اجرای این طرح جای تقدیر دارد.

   گفتنی است در این جلسه که اعضای شورای معاونین استان، روسای آموزش و پرورش شهرستان ها، نواحی و مناطق و جمعی از مسوولان بسیج فرهنگیان و دانش آموزی استان و شهرستان ها نیز حضور داشتند، پیرامون برنامه های مشترک آموزش و پرورش استان و سپاه از جمله برنامه راهیان نور و طرح شهید بهنام محمدی بحث و تبادل نظر شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها