انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 23941
09:33

چرا FATF با تامین مالی الاحوازیه در اروپا مقابله نمی کند؟

این FATF که برایش یقه می‌درید، اگر ریگی به کفشش نیست، چرا با تأمین مالی تروریست‌های الاحوازیه در کشورهای اروپایی مقابله نمی‌کند؟

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه کیهان در پاسخ به روزنامه ایران که نابسامانی ارزی را به دلیل مخالفت با FATF دانسته است، نوشت: تروریست‌های الاحوازیه به محمد‌طاهای 4 ساله هم رحم نکردند. 25 نفر را به خاک و خون کشیدند. این گروهک در کشورهای اروپایی دفتر و تشکیلات دارد. آزادانه برای کمک مالی شماره حساب اعلام می‌کند. بانک‌های بین‌المللی به این گروهک‌ها خدمات مالی می‌دهند.

این FATF که برایش یقه می‌درید، اگر ریگی به کفشش نیست، چرا با تأمین مالی این تروریست‌ها مقابله نمی‌کند؟ به این دلیل که دستیار بخش تامین مالی تروریسم وزارت خزانه‌داری آمریکا و رئیس‌FATF  در جلسه استماع کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا صراحتا گفت که برای مقابله با ایران همکاری نزدیکی با اسرائیل و عربستان داریم.

زاراته معاون سابق مدیریت مبارزه با تروریسم و جرائم مالی در خزانه‌داری آمریکا هم درباره نقش FATF در تحریم‌های آمریکا گفت که برای قرار دادن ایران در تنگنا و سخت‌تر کردن شرایط برای این کشور، به حضور کامل FATF  نیاز است. 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها