انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24042
11:04
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش:

پایه‌های استکبار در روز ۱۳ آبان فرو ریخت

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: ۱۳ آبان در ذهن، قلب و روح ملت ایران، یک روز به‌یادماندنی است زیرا در این روز پایه‌های استکبار فرو ریخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، شورای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی به مناسبت برگزاری مراسم 13 آبان با حضور جمعی از اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی، معاونین وزیر و اعضای ستادی وزارت آموزش‌ و پرورش تشکیل جلسه داد.

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش با اشاره به اهمیت این نشست اظهار کرد: مراسم روز ۱۳آبان از منظر سیاسی، اجتماعی، عبادی و تربیتی، جزو مهم‌ترین مراسم‌های آموزش‌ و پرورش است.

وی ادامه داد: ۱۳ آبان در ذهن، قلب و روح ملت ایران، یک روز به‌یادماندنی است که مردم هرگز این روز را فراموش نمی‌کنند و در این روز پایه‌های استکبار در داخل و خارج کشور به لرزه در آمد و فرو ریخت.

کاظمی گفت: تعبیر عبادی و سیاسی امام راحل از روز ۱۳آبان، یوم‌الله، انقلاب دوم، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز سرافرازی ملت ایران در قبال ظلم و ستم است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش افزود: روز ۱۳ آبان امسال از چند منظر مهم است؛ ۱۳ آبان نماد شکست آمریکا و استکبار است که باید این روز را جشن بگیریم.

وی ادامه داد: روز ملی استکبار جهانی، روز نماد وحدت و همبستگی در قبال استکبار است‌ و تمام مردم در ایجاد عظمت روز ۱۳ آبان شریک هستند چراکه این روز به‌عنوان روز همبستگی و یک‌صدایی ملت ایران در برابر امریکاست. این روز برای نظام تعلیم و تربیت یک فرصت تربیتی فوق‌العاده ممتاز و بی‌بدیل برای ارتقای بصیرت و آگاهی دانش‌آموزان در حوزه اجتماعی و سیاسی است.

کاظمی گفت: روز ۱۳ آبان امسال از اهمیت ویژه‌تری برخوردار است زیرا چهلمین سالگرد انقلاب است و آرزوهای بربادرفته‌ای که دشمنان در ذهن خود می‌پرورانند و دانش آموزان در این سالگرد، شکوه، عظمت و بلوغ انقلاب را به رخ می‌کشند.

وی تصریح کرد: با توجه افزایش عملیات روانی دشمنان انقلاب طبیعتاً نیاز به حضور گسترده‌تری برای خنثی کردن دارد.

این نشست با حضور علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش، علی رمضانی مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضای پرورشی، علی صابر ماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی، حسن مرادی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان، عباسعلی باقری مدیرکل آموزش‌ و پرورش شهر تهران، کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و پرورش شهر تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نمایندگان تشکل‌های دانش‌آموزی، دانشگاه‌های فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی برگزار شد.

انتهای پیام/
فارس/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها