انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24334
19:07
مرادی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور:

حماسه نهم دی چراغ راهی برای آینده و فرزندان انقلاب اسلامی است.

دکتر مرادی 3 مولفه را مهم ترین عامل به وجود آمدن حماسه 9 دی خواند و به تشریح آنها پرداخت...

مولفه اول را مردمی بودن دانست واشاره کرد که در این چهل سال بعد از انقلاب اسلامی در همه پدیده ها زمانی که حضور اقشار مختلف مردم برای حل یک پدیده اجتماعی نقش آفرینی نمی کردند آن پدیده قابل حل نبود.
وی افزود: در سال 88 نیز ما دچار بی ثباتی وسیع در امنیت گسترده عمومی بودیم به گونه ای که کشور به سمت در تخلخل خوردن امنیت ملی حرکت می کرد که حضور پر شور مردمی در حماسه 9 دی این مسئله ای را برای نظام و انقلاب ما حل کرد.
مرادی با اشاره به اینکه مولفه دوم مکمل اولی است آن را انگیزه الهی و معنوی در نجات منافع ملی و انقلابی مطرح کرد.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان مولفه سوم را در مقابل بیگانه حساسیت نشان دادن مردم دانست و تشریح کرد زمانی که جامعه احساس می کند روند مسائل به گونه ای است که دشمن هلهله می کند و به شادی در آمده و همه دست و پنجه های دشمن در هماهنگی های که وجود دارد دیده می شود، مثل هماهنگی سفارتخانه های مختلف در تهران از اقدامات گوناگون، از راهبردی که در سطح کل کشور ها بود تا سطح عملیاتی که در سفارتخانه ها اتفاق می افتاد و نیروهای میدانی شان در خیابان های تهران هماهنگ و همسو اقداماتی رو انجام می دادند، مردم با درک و بصیرت به میدان آمدندکه به اعتقاد من این سومین مولفه مهم این حماسه است.
وی با خاطر نشان کردن سخنان رهبری: که دو جنگ اقتصادی و رسانه ای بسیار مهم است و دشمن در حال سامان دهی و مدیریت آنهاست ، گفت جز با تکیه بر این سه مولفه ما نمی توانیم از این فضای که در داخل کشور ما به وجود آمده و یا مسائلی که در منطقه باآنها مواجه هستیم عبور کنیم.
وی تصریح کرد: چیزی که باعث شد اهداف آمریکایی ها و دشمنان دیگر به ثمر نرسد جریان مقاومت بود و با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب که می فرمایند:نظریه مقاومت را تدوین و ترویج کنید ادامه داد ; این نظریه مقاومت که امروزه 40 سال است با تجلی انقلاب اسلامی در منطقه در دستور کار قرار گرفته و انقلاب اسلامی همه اهدافی که استکبار علیه ملت های مسلمان و همچنین علیه این منطقه طراحی کرده را شکست داده است.
مرادی در پایان افزود:جریان مقاومت همین سه ویژگی حماسه 9 دی است، که شما شاهد پیامدهای آن همچون خروج آمریکایی ها از سوریه وهمچنین خروج بخشی از نیروهایشان در افغانستان هستید و این سخن رهبری بود که ما آمریکای ها را از منطقه بیرون خواهیم کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.