انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24638
15:31

«ایمان»، «رهبری» و «مردم» سه عنصر مهم برای دست یابی به پیروزی و اقدامات بزرگ

مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان همدان محمد پورداوود «ایمان»، «رهبری» و «مردم» را سه عنصر مهم برای دست یابی به پیروزی و اقدامات بزرگ دانست

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصار الحسین (علیه السلام) استان همدان، مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان در همایش معلم، بصیرت و انقلابی گری با اشاره به جریان تشکیل انقلاب اسلامی در کشور اظهار کرد: انقلاب اسلامی با وجود فراز و فرود‌های بسیاری که داشته امروز در چهلمین سال پیروزی قرار دارد. محمد پورداوود به نقش فرهنگیان در تشکیل حکومت انقلاب اسلامی و در طول جنگ هشت ساله اشاره و بیان کرد: یک‌هزار و 110 شهید دانش‌آموز و 216 شهید معلم استان همدان در راه نظام و انقلاب تقدیم شده است. پورداوود «ایمان»، «رهبری» و «مردم» را سه عنصر مهم برای دست یابی به پیروزی و اقدامات بزرگ دانست و عنوان کرد: این سه عنصر مهم هرگاه در کنار هم قرار بگیرند، کار و اقدامی بزرگ انجام می‌شود.

سند تحول بنیادن از قرآن و سیره ائمه استخراج شده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره و تاکید کرد: سند تحول بنیادن از قرآن و سیره ائمه استخراج شده و تعلیم و تربیت نیز منطبق با سند تحول است. وی با بیان اینکه امروز این سند در مرحله عملیاتی شدن قرار دارد، افزود: امروز دستگاه تعلم و تربیت اجرای این سند را در اولویت و دستور کار خود قرار داده است. وی با بیان اینکه پاداش پایان خدمت سال ۹۶ معلمان پرداخت شد، ادامه داد: اولویت آموزش و پرورش سنجش صلاحیت معلمان، انتخاب و انتصاب بر اساس آزمون و مصاحبه، تفویض اختیارات و تمرکززدایی نظام تضمین و کنترل کیفی مدارس است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها