انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24674
10:53

«حامد دیانی» گفت: فیلم یکی از شیوه های آموزشی غیر مستقیم است که می توان توسط آن نکات آموزشی را به دانش آموزان منتقل کرد؛ بر همین اساس، جشنواره فیلم رشد تلاش می کند بستر لازم برای تفکر، آموزش و یادگیری در میان دانش آموزان را فراهم کند و با استفاده از ابزار

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: محور سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، ایجاد وضع مطلوب و تغییر نگرش است.

«اسفندیار نظری» در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان که صبح امروز در محمودآباد برگزار شد، اظهار کرد: سند تحول بنیادین الگوی عمل ما در تعلیم و تربیت است و باید به عنوان راه اصلی عملکرد مورد دقت و جدیت واقع شود

وی با بیان اینکه سند تحول بر ایجاد وضع مطلوب و تغییر نگرش تأکید دارد، یادآور شد: برنامه تعالی مدیریت که در حال حاضر در مقاطع متوسطه در حال اجرا است در راستای سند تحول بنیادین است. باید تمام برنامه های سالانه و اهداف ما براساس برنامه تعالی مدیریت باشد.

معاون آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه در سال آینده برنامه تعالی مدیریت و برنامه تدبیر ادغام خواهند شد، گفت: ذات برنامه تعالی، برنامه داشتن و در مسیر برنامه حرکت کردن است. استان مازندران در زمینه برنامه تعالی بسیار پیشرو است و مدارس استان جایگاه خوبی در کشور دارند.

نظری با بیان اینکه مازندران در برنامه تعالی مدیریت جزو 4 استان برتر کشور است، افزود: مدارس ما 4 رتبه برتر کشوری به دست آوردند و از این نظر مازندران پس از خراسان رضوی دارای رتبه دوم کشور است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها