انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24715
09:14

پیام مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: درمحکوم کردن اقدام آمریکا در خصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران به منظور محکوم کردن اقدام آمریکا در خصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، پیامی به شرح زیر صادر کرد:

در آغاز سخن، فرارسیدن روز پاسدار را به پاسداران سرافراز تبریک عرض می کنم.

از دیرباز، همواره طرفداران حق و راستی، همچون سید و سرور شهدا، در برابر ظالمان، تا پای جان ایستادند و خون خود را نثار محبوب کردند. در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، نیز راست قامتانی عاشق، در کسوت سپاه پاسداران و با تاسی از امام حسین (ع) در هشت سال دفاع مقدس، حماسه‌هایی جاودان آفریدند و از بین این پاسداران شجاع، تعداد کثیری به شهادت رسیدند و یا به درجه جانبازی نائل آمدند. پس از آن، ضمن تلاش در جهت حفظ امنیت ملی، در عرصه‌های مختلف درخشیدند. در عرصه‌های مختلف چون: سازندگی پس از جنگ، فعالیت در مهیّاساختن زیرساخت های حیاتی و خدمات رسانی به محرومان جامعه، اندیشه و اقدام جهادی سپاه را می توان دید. افزون بر این، با نقش آفرینی در زمینه‌های فرهنگی و هنری ،به عنوان یکی از بازوان توانمند انقلاب اسلامی معرفی شده است.

در طول این سال‌ها، سپاه پاسداران همواره انبوه تهمت‌ها را به دوش می کشد؛ ولی هیچگاه در نیل به اهداف متعالی جمهوری اسلامی، شانه خالی نکرده است. از این رو محبوبیت سپاه پاسداران در بین مردم چنان هست که لفاظی‌های بی اساس دولت آمریکا در تروریست خواندن این نیروی رسمی وطن، نمی تواند از محبوبیت آن بکاهد.

اکنون که در روز میلاد امام حسین (علیه السلام) دولت آمریکا با خباثت تمام، دست به چنین اقدامی زده است، انزجار خود را از این حرکت شیطانی اعلام می نمایم و ضمن نثار سلام و درود به ارواح پاسداران شهید، به نمایندگی از خیل فرهنگیان استان، اعلام می نمایم که ثابت قدم تر از گذشته در کنار سبزپوشان انقلاب اسلامی خواهیم ماند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها