انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24780
10:30

آثار برتر مسابقه انشانویسی گرامیداشت 5400 شهید مظلوم استان کردستان معرفی شد

مسئول دبیرخانه کمیته دانش آموزی و فرهنگیان کنگره ملی بزرگداشت 5400 شهید استان کردستان گفت: در مسابقات انشانویسی 87 اثر دانش آموزان استان به عنوان آثار برتر معرفی شد.

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان محمدمیکائیل احمدی مسئول دبیرخانه کمیته دانش آموزی و فرهنگیان کنگره ملی بزرگداشت 5400 شهید استان با اعلام این خبر گفت: به مناسبت برگزاری کنگره باشکوه 5400 شهید استان، کمیته دانش آموزی و فرهنگیان کنگره، مجموعه اقداماتی در سطح استان و شهرستانها و مناطق تابعه در واحد های اداری و آموزشی استان انجام داده است که برگزاری مسابقه انشانویسی یکی از این اقدامات می باشد.

احمدی ادامه داد: از زمانی که دستورالعمل کنگره ملی بزرگداشت 5400 شهید مظلوم استان به کمیته های مختلف ابلاغ شد؛ با ارسال مکاتباتی در خصوص نحوه برگزاری مسابقه انشانویسی به واحدهای ادارای و آموزشی استان، تعداد هزار و 5 اثر به دبیرخانه کمیته ارسال و در نهایت 87 اثر دانش آموزان به عنوان آثار برتر معرفی شد.

وی با اشاره به موضوعات مسابقه انشا نویسی گفت: انشای دانش آموزان در موضوعاتی چون نامه ای به شهید، نقش شهیدان مظلوم استان کردستان در تامین امنیت منطقه و چگونه راه شهیدان را ادامه دهیم به دبیرخانه کمیته ارسال شده است.

احمدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات کلیه اعضای کمیته دانش آموزی و فرهنگیان کنگره ملی بزرگداشت 5400 شهید استان؛ اظهار داشت: انشاهای برتر دانش آموزان در کتابی چاپ و به صاحبان آثار برتر جوائزی اهدا خواهد شد.

شایان ذکر است اجلاسیه نهایی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان  خرداد ‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/v.a

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها