انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24783
11:35

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداردر جلسه شورای آموزش و پرورش معلّمان، گروه مرجعی اثرگذار در جامعه هستند

معاون‌ سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر ضرورت تجلیل از مقام معلم گفت: معلمان در شمار گروه مرجع اثرگذار در جامعه هستند.

«حسین حسن نژاد» در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به لزوم یادکرد از کسانی که به ما آموختند، گفت: اگر این فرهنگ را در خود تقویت کنیم در واقع  هم به خود و هم به  نسل آینده کمک کردیم.

وی ضمن تأیید این پیشنهاد که قدردانی از معلمان توسط افرادی خارج از دستگاه‌ آموزش و پرورش اتفاق بیفتد، اظهار کرد: تجلیل و قدردانی معلمان از خودشان نیز در حقیقت کاری معلم‌گونه است و اتفاقاً جامعه نیز قدردانی معلمان از معلمان را می‌پذیرد و برای این کار ارزش قایل است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در ادامه با اشاره به قدردانی جامعه از خدمات و زحمات فرهنگیان گفت: امروز معلمان در شمار گروه مرجع اثرگذار و مورد اعتماد مردم هستند و این حکایت از این دارد که  معلمان عزیز علیرغم تمام مشکلاتی که در حوزه معیشت دارند، نقش برجسته خود را خوب ایفا کردند.   

حسن‌نژاد با اشاره به افزایش تب تحصیلات تکمیلی در جامعه خاطرنشان کرد: امروز در همین استان مازندران در مقایسه با جمعیت فعال، مراکز  آموزش عالی دولتی و غیردولتی بسیاری داریم اما طرحی که مدیران آموزش و پرورش در همین جلسه با عنوان «ایران مهارت» در دست اجرا دارند می‌تواند بخشی از مشکلات جامعه را حل کند.    

وی همچنین به ضرورت آموزش مهارت‌های مختلف از مهارت زندگی تا آموزش فن و حرفه اشاره کرد و افزود: فرصتی که آموزش مهارت به دانش‌آموزان برای موفقیت در زندگی آنان مهیا می‌کند در بسیاری از این مراکز آموزش عالی استان، مهیا نمی‌شود.

این مدیر اجرایی در پایان ضمن گرامی‌داشت هفته «مقام معلم» گفت: به همه دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و فرمانداران پیشنهاد کردم تا در برگزاری مراسم این هفته، نهایت همکاری و هماهنگی را داشته باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها