انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24891
08:01
به همت سازمان بسیج فرهنگیان صورت گرفت؛

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با مدیر کل آموزش و پرورش استان و تبریک هفته معلم

به همت سازمان بسیج فرهنگیان و با همراهی رئیس این سازمان فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با مدیر کل آموزش و پرورش استان، دیدار و هفته معلم را به وی و کلیه معلمان و فرهنگیان استان تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان همزمان با ششمین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به همراه رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان با حضور در اداره کل آموزش و پرورش ، هفته بزرگداشت مقام معلم را به قربانی مدیر کل آموزش و پرورش ، معلمان و فرهنگیان استان تبریک گفت .

رجبی با اشاره به اهمیت ماموریت و رسالت آموزش و پرورش و گستردگی فعالیت حوزه تعلیم و تربیت ، اظهار داشت : به رسم وظیفه در این هفته مبارک به همراه همکاران جهت تبریک ایام و قدردانی از زحمات و همکاری های مشترک در آموزش و پرورش استان حضور یافتیم .

وی با بیان اینکه سپاه بیت المقدس کردستان بیشترین ارتباط و همکاری را با مجموعه آموزش و پرورش استان دارد ، از تعامل، همفکری و همراهی مسئولین و دست اندرکاران آموزش و پرورش کردستان در اجرای برنامه ها تشکر کرد و اظهار داشت : این یک فرصت و ظرفیت است که امیدواریم تداوم داشته باشد .

قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان نیز در این دیدار از عنایت مسئولین به ویژه فرماندهی سپاه بیت المقدس کردستان، مجموعه و پرسنل و عنایت ویژه به دستگاه تعلیم و تربیت تشکر کرد و گفت: این همکاری و تعامل همواره راهگشا بوده و آموزش و پرورش استان در سطوح مختلف آماده همکاری در اجرای برنامه های مشترک است .  

انتهای پیام.v.a

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها