انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24905
13:12

همایش پروژه مهر 98 شهرستان سوادکوه با حضور نظری معاون مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و لیانی مدیر آموزش و پرورش سوادکوه برگزار شد.

همایش پروژه مهر 98 شهرستان سوادکوه با حضور نظری معاون مدیرکل، درخور رئیس اداره طرح و برنامه و احمدی کارشناس مسؤل مدارس نمونه دولتی اداره کل آموزش و پرورش مازندران، لیانی مدیر و اعضاء ستادی آموزش و پرورش سوادکوه و مدیران مدارس شهرستان در هنرستان شهیدبهشتی برگزار شد.

خانم گودرزی گفت: همه ساله مدیران مدارس، قبل از شروع کار در سال تحصیلی جدید در قالب طرح پروژه مهر، به بازسازی و برطرف کردن کم وکاستی های مدرسه و آماده نمودن همه جانبه ٱن برای ورود دانش آموز می پردازند. امیدواریم امسال نیز بتوانیم با استفاده از ظرفیت های بالقوه در شهرستان جزء شهرستان های برتر استان باشیم.

لیانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: پروژه مهر فقط نگاه فیزیکی و محیطی نیست، بلکه دانش آموز باید حس کند که مدیر و همکاران در مدرسه با نگاه خوب و با آغوش باز از او استقبال می کنند. در پروژه مهر به دنیال توانمندسازی همکاران، مدیران و عوامل اجرایی مدارس هستیم.

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه ضمن تأکید بر برنامه محور بودن در پروژه مهر بیان کرد: پروژه مهر یعنی؛ تصمیم گیری و مشارکت پذیری، ایجاد روحیه مهارت آموزی و کارآفرینی، تفکر نقادانه، خلاقیت و مهارت مدیریت منابع انسانی و مالی در مدارس.

وی همچنین از اعضاء ستادی آموزش و پرورش، خیرین شهرستان، مدیران، معاونین، عوامل اجرایی، انجمن اولیا و مربیان و خانواده های دانش آموزان در مدارس و همه کسانی که کمک نمودند تا در سال گذشته شهرستان سوادکوه جزء شهرستان های برتر استان در پروژه مهر 97 باشد، تقدیر و تشکر نمودند.

خلیل نژاد نماینده مدیران شهرستان نیز چالش های سال گذشته در پروژه مهر 97 را بیان کردند.

نظری ضمن ابلاغ پیام نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: شعار پروژه مهر 98، کیفیت بخشی، توانمندسازی و مدرسه کارآفرین است. پروژه مهر نمادی از همبستگی، تحول، مدیریت کارآمد و هدفمند در نظام تعلیم و تربیت و گامی در راستای سازماندهی و ساماندهی بهتر امور آموزشی می باشد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: یک تیم کاری باید ده نشان از جمله؛ هدف، اولویت، نقش ها، استعدادهای برتر، قدرت تصمیم گیری، ثبات هیجانی، هنجارها و استانداردها، اثربخشی،موفقیت ها و بازخورد داشته باشد تا بتواند موفق باشد. هر مدیر هم باید 8 مهارت؛ سخنرانی، نگارش، خودمدیریتی، برقراری ارتباط با دیگران، تفکر انتقادی، تصمیم گیری، تحلیل سریع داده ها، تحقیق و پژوهش را داشته باشد تا بتواند موفقیت کاری را کسب نماید.

وی از لیانی مدیر و اعضاء ستادی آموزش و پرورش سوادکوه، مدیران و عوامل اجرایی مدارس تقدیر و تشکر نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها