انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24917
08:32

تقدیر بسیج فرهنگیان کردستان از روابط عمومی آموزش و پرورش استان

مسئولین بسیج فرهنگیان استان کردستان و اعضای هیات اندیشه ورز بسیج فرهنگیان با حضور در اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، روز ارتباطات را به کارکنان روابط عمومی تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان کردستان، مومنی مسئول بسیج فرهنگیان استان  به همراه مسئول کانون بسیج فرهنگیان اداره کل و تعدادی اعضای هیات اندیشه ورز با حضور در اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان، روز 27 اردیبهشت ماه را به کارکنان حوزه روابط عمومی استان تبریک گفت.

طیب سالار وندیان مسئول هیات اندیشه ورز بسیج فرهنگیان و رئیس کارگروه تربیت و اخلاق مجمع عالی بسیج استان در این نشست با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، به اهمیت روابط عمومی و اطلاع رسانی در دستگاه ها اشاره و از همکاری و همراهی روابط عمومی آموزش و پرورش استان در اجرای برنامه های این حوزه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه علیرضا منتشلو رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان نیز از حضور مسئولین بسیج فرهنگیان استان در روابط عمومی تشکر کرد و گفت: روابط عمومی استان در راستای اطلاع رسانی برنامه های بسیج فرهنگیان اهتمام ویژه نموده و در جهت تحقق برنامه ها و پیشبرد امور تلاش می کند.

انتهای پیام/v.a

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها