انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24945
09:51

درخشش استانی مدیران مدارس ناحیه یک ساری کسب رتبه‌های برتر استان در جشنواره تجارب موفق و برتر مدیران و معاونین مدارس، توسط مدیران مدارس ناحیه یک ساری

مدیران مدارس ناحیه یک ساری، در مرحله استانی جشنواره تجارب موفق و برتر مدیران و معاونین مدارس، رتبه های اول و دوم را کسب کردند.

به گزارش  آموزش و پرورش ناحیه یک ساری: در این جشنواره نفیسه نفیسی (مدیر دبیرستان غیر دولتی نفیسی) رتبه اول و عزت السادات محمودی (مدیر دبیرستان غیر دولتی ایراندخت)، رتبه دوم استان را کسب کردند.

لازم به ذکر است؛ جشنواره کشوری تجارب موفق و برتر مدیران و معاونین مدارس در سه محور؛ شامل: استقرار نظام یاددهی و یادگیری، توانمند سازی کارکنان و توسعه مشارکت کارکنان و دانش آموزان در مدرسه برگزار گردید‌ که مدیران موفق مدارس ناحیه یک ساری با ارائه تجربه در محور «استقرار نظام یاددهی و یادگیری» در این رقابت ها شرکت کردند.

حامد دیانی _مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ساری، ضمـن تقدیر از زحمات کلیه مدیران و معاونین مدارس ناحیه یک ساری، موفقیت کسب شده را به این مدیران موفق و کلیه همکاران ناحیه یک ساری به ویژه همکاران دبیرستان های نفیسی و ایراندخت تبریک گفت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها