انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24946
10:09

برگزاری جلسه سند تحول بنیادین با حضور مشاور و معاون وزیر و کارکنان معاونت تربیت‌بدنی و سلامت در اداره کل آموزش و پرورش مازندران

جلسه هم‌اندیشی و دوره آموزشی ضمن خدمت پیرامون پیشبرد برنامه‌های آموزش وپرورش با حضور دکتر مهرزاد حمیدی معاون وزیر، رضا مددی مشاور وزیر و جمعی از مسئولین و صاحب نظران ستادی در حوزه معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش با هدف ارتقای سطح آموزشی، تربیتی و تبیین ساحت‌های ششگانه نظام تعلیم وتربیت در محل سالن اجتماعات معاونت توسعه مدیریت واقع در ساختمان شهید رجایی برگزار شد.

در این جلسه «رضا  مددی» مشاور وزیر آموزش وپرورش در امور اجرایی شدن سند تحول بنیادین با اشاره به نقش و جایگاه آموزش وپرورش گفت: این دستگاه عظیم در رشد و تعالی جامعه و شکوفایی آن از جایگاه بالای برخوردار است.

«مددی» سند تحول بنیادین را یکی از افتخارات خوب آموزش وپرورش عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در این سند که یک سند جامع وکامل در حوزه تعلیم وتربیت است به تمام جنبه‌های آموزشی وپرورشی توجه شده است.

وی در این نشست با تقدیر از فعالیت‌های اثربخشی که تاکنون در حوزه تربیت‌بدنی و سلامت انجام پذیرفته  خاطرنشان کرد: توجه به چرخش‌های تحول‌آفرین در تمامی ابعاد مورد انتظار جامعه تعلیم و تربیت است.

معاون تربیت‌بدنی وسلامت نیز در این جلسه  با تقدیر از عملکرد کلیه همکاران شاغل در نهاد مقدس آموزش و پرورش، به تشریح وتبیین ساحت‌های 6 گانه در سند تحول بنیادین آموزش وپرورش پرداخت.

وی توجه به اجرایی و عملیاتی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و قرار دادن این سند را به عنوان نقشه راه فعالیت‌های عملیاتی در آموزش و پرورش با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری به صورت یکی از اساسی‌ترین سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش دانست .

مهرزاد حمیدی  در ادامه افزود: در  سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر مدرسه محوری، مشارکت محوری و عدالت آموزشی و تربیتی تاکید شده است که در این راستا توسعه فعالیت‌های ورزشی در مدارس و فعالیت‌های مکمل، زمینه  حرکت به سمت فعالیت‌های درون مدرسه‌ای را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

شایان ذکر است در این جلسه همچنین مدیران  وکارشناسان خبره حوزه معاونت تربیت‌بدنی وسلامت دیدگاه‌ها و مباحث کارشناسی حوزه تخصصی مرتبط باحوزه یاد شده را برای اجرای بهتر برنامه‌ها وتحقق اهداف این سند بیان کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها