انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24963
17:05

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران: معلمان پیشگام و طلایه دار گام دوم انقلاب هستند

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران در مراسم تجلیل از معلمان نمونه کشوری و استانی که در اردوگاه دانش آموزی بادله ساری برگزار شد، گفت: معلمان پیشگام و طلایه دار گام دوم انقلاب هستند

محمد علی جوادی بورا در این مراسم افزود: معلم کسی است که در فکر رشد و پرورش سالم شخصیت دانش آموزان است و کسی است که هنر تدریس، تغییر و سازندگی همه جانبه ی دانش آموزان را دراختیار دارد.

وی با بیان اینکه معلمان، ایثارگران جامعه ما هستند اظهارداشت: کسانی که در خارج از وزارت آموزش و پرورش هستند اذعان دارند و بر این باورند که معلمان پیشگامان، گام دوم انقلاب هستند.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه معلمان نقش بسیار کلیدی و مهمی درسرنوشت دانش آموزان دارند، تصریح کرد: همه ما بر این باور هستیم که معلم به عنوان یک سرمایه اجتماعی است لذا نهادهای حکومتی و دیگر دستگاه های دولتی و کشور نسبت به این قشر بدهکار هستند.

جوادی در ادامه یادآور شد: پیشکسوتان و بازنشستگان آموزش و پرورش حق زیادی بر گردن همه ما دارند و درواقع از آنها می توانیم به عنوان ذخایر کشور نام ببریم.

وی با بیان اینکه برنامه های بسیار خوب و جذابی در هفته معلم برگزار شد اذعان داشت: بیش از سه هزارو ۳۰۰ مدرسه، به صورت مدرسه ای از معلمان تجلیل کردند و بیش از ۸۰ مراسم تجلیل از معلمان در شهرستان ها و مناطق استان انجام شد.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه ۴۵ معلم نمونه استانی و یک معلم نمونه کشوری امروز و در این مراسم استانی، تجلیل می شوند افزود: معتقدیم که تجلیل از معلم نباید به هفته معلم محدود شود بلکه باید در طول سال صورت پذیرد.

جوادی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع در هفته معلم خاطرنشان کرد:  زنگ سپاس، غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با پیشکسوتان و خانواده شهدا، نمایشگاه کتاب و برنامه های ورزشی متعدد، بخشی از برنامه های آموزش و پرورش استان مازندران در هفته معلم امسال بود  برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها