انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 24964
16:06

برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی و پرورشی با موضوع پروژه مهر98 در لاریجان

حاجی پور معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش لاریجان از برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی و پرورشی با موضوع پروژه مهر98 خبر داد.

این جلسه در مدرسه مرحوم حیدری بایجان تشکیل شد و مربیان و مشاوران پرورشی با حضور مدیر و معاون پرورشی اداره به بحث و تبادل نظر در مورد موضوعات مربوطه پرداختند.
در این جلسه موضوعات طرح #فراغت، #ساماندهی نیروهای در سال ۹۸ و انتظارات مدیریت اداره به بحث گذاشته شد.
سلحشور #مدیر اداره آموزش و پرورش :
نقش مربیان پرورشی در پرورش افراد با استعدادها و توانایی های بالا که همگی در زمره ضروریات تحقق یک نظام اسلامی و کارآمد و مبتنی بر اندیشه می باشند، غیر قابل انکار است. در واقع مربی پرورشی پاسدار دستاورد های فرهنگی، اجتماعی و آرامش جامعه از طریق آموزش به دانش آموزان به عنوان سربازان و منادیان ارزش ها می باشد و بهترین راه برای تحقق این منظور، علاوه بر فعالیت های مثبت و فرهنگ سازی و تعلیم و تربیت صحیح نسل های آینده، شناسایی و رفع آسیب های اجتماعی و فرهنگی است. هم چنین توجه به تشکیل امور تربیتی در ابتدای انقلاب اسلامی  از مهمترین دستاوردهای فرهنگی در آموزش و پرورش دانستند. در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عنوان شده است که از 6 ساحت تربیت باید پنج ساحت به حوزه پرورشی و تربیت بدنی و یک ساحت به تربیت علمی و فناورانه اختصاص یابد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها