انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25052
18:36

باحضور دکتر جوادی بورا معاونت محترم پژوهش و برنامه ریزی، منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران در نشست مدیران و روسای مناطق قطب2 استان صورت پذیرفت بررسی ساحت ها و اهداف کاربردی سند تحول بنیادین در طراحی برنامه سطح فرامنطقه ای و یکپارچه

آموزش و پرورش منطقه بهنمیر میزبان مدیران و روسای قطب2 آموزش و پرورش استان مازندران در بررسی و تبیین سیاست های اجرایی سند تحول بنیادین بود

دوشنبه 31 تیرماه آموزش و پرورش منطقه میزبان جناب آقای دکترجوادی بورا معاون پژوهش، فناوری و نیروی انسانی اداره کل،حسن بابازاده لهی رییس اداره آموزش و پرورش بهنمیر مدیران و روسای قطب 2 استان مازندران بود.

 دکترجوادی بورا فرمودند :ارتقای مدیریت آموزشگاهی؛ فعالیتی مهم در راستای اجرای سند تحول

وی گفت: 44 درصد راهکارهای سند تحول بر خرده نظام مدیریت و رهبری متمرکز است و اگر راهکارهای منابع انسانی را به آن اضافه کنیم 64 درصد راهکارهای سند تحول در این دو خرده نظام متمرکز است لذا جدی‌ترین کار ما باید ارتقای مدیریت آموزشگاهی باشد.

 

وی با اشاره به اینکه بر اساس سند تحول، مدرسه پایگاه تعقل دانش‌آموز است، افزود: راهبر آموزشی وظایف فرا مدرسه‌ای در برابر دانش‌آموز دارد لذا تعلیم و تربیت تمام ساحتی بیش از همه باید در متوسطه محقق شود.

جوادی بورا افزود: مهم‌ترین جوهره سند تحول را تعلیم و تربیت تمام ساحتی دانست و افزود: سند تحول یعنی تعلیم و تربیت تمام ساحتی و از جدی‌ترین راه‌های تحقق سند تحول تغییر نظام ارزیابی است.

حسن بابازاده لهی رییس آموزش و پرورش منطقه بهنمیر بیان کرد: سه برنامه تدبیر، تعالی مدیریت و بوم جهت گیری سند تحول را محقق می سازند/ هر هنرستان یک مرکز رشد کارآفرینی شود

ذکر این نکته حائز اهمیت است که در این نشست مدیران و روسای شهرستان ها و  مناطق چمستان، چهاردانگه، دودانگه،بلده، بندپی شرقی و غربی، سوادکوه، سوادکوه شمالی، کجور هم حضور بهم رساندند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.