انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25095
12:35

نایب قهرمانی دانش‌آموز عباس‌آبادی در مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا امیرحسین شهرستانی با افتخار، مدال نقره بازی‌های تکواندوی نوجوانان آسیا را به ایرانیان تقدیم کرد

امیرحسین شهرستانی از دانش‌آموزان آموزش و پرورش عباس‌آباد موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا شد.

 امیرحسین شهرستانی دانش‌آموز آموزش و پرورش عباس‌آباد موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا شد.

مدیر آموزش و پرورش عباس‌آباد به همین مناسبت طی پیامی کسب این دست‌آورد ارزنده توسط این دانش‌آموز ملی‌پوش را به امیرحسین شهرستانی، جامعه فرهنگی ورزشی، ورزش‌کاران و ورزش‌دوستان تبریک گفت.

متن پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس‌آباد

به شرح ذیل می‌آید؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

قهرمانی مقتدرانه دانش‌آموز کوشا امیرحسین شهرستانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را به این قهرمان دلاور و خانواده محترمشان، مردم شریف ایران، جامعه فرهنگی ـ ورزشی و  تمامی ورزش‌کاران و ورزش‌دوستان صمیمانه تبریک عرض نموده و تلاش‌های ارزشمند همراه با متانت و اخلاق‌مداری ایشان در بازی‌های قهرمانی تکواندوی نوجوانان آسیا را ارج می‌نهم.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش‌های مربی ارزنده اسوه اخلاق، استاد مهرداد ساعدی و معلمان، خانواده و همه کسانی که با دعای خیر خود قهرمان و سایر پهلوانان شهرمان را همراهی نمودند، امیدوارم که با این افتخار بزرگ در سطح قاره پهناور آسیا، روحیه خودباوری و اعتماد به نفس نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به‌ویژه افتخارآفرینان شهرستان عباس‌آباد بارور گردد و هم‌چنان برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کنند.

استمرار پیروزی‌های مکرر قهرمانان ایران اسلامی را در رویدادهای بزرگ جهانی از خداوند قادر و توانا مسئلت دارم.

محمدیوسف مهرقاسمی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس‌آباد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها