انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25124
15:42

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران خبر داد: درخشش دانش‌آموزان مازندرانی در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران از درخشش دانش‌آموزان مازندرانی در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور خبر داد.

 «سید علی ساداتی» گفت: درمسابقات قهرمانی تنیس روی میز دانش‌آموزان پسرکشور دانش‌آموزان مازندرانی در این رقابت‌ها درخشیدند و مقام قهرمانی راکسب کردند.

او با بیان اینکه مسابقات به میزبانی اصفهان برگزارشد، تصریح کرد: دانش‌آموزان علی اکبر شعاری و محمد حسین اسماعیلیان و سیدمحمد موسوی و مصطفی نوری مقام قهرمانی تیمی را توانستند کسب کنند و در قسمت انفرادی علی اکبر شعاری مقام اول و سیدمحمد موسوی مقام دوم را بدست آوردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران یادآور شد: همچنین درقسمت دوبل نیز تیم علی اکبر شعاری و سید محمد موسوی مقام قهرمانی را کسب کردند.

ساداتی در بخش دیگری از سخنان خود به مسابقات دانش آموزان دختر اشاره کرد و گفت: در مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کشور دانش‌آموزان دخترمازندرانی در این رقابت‌ها که به میزبانی رامسر برگزار شد، درخشیدند.

او افزود: در این مسابقات فاطمه یاری مقام سوم انفرادی، طهورا ولی پور مقام سوم دوبل، فاطره نصیرایی و فاطمه یاری مقام دوم دوبل را بدست آوردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها