انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25126
16:32

نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران : ▫️سند تحول بنیادین بهترین سند بالادستی است و جامع تر از این سند نخواهد بود.

نشست شورای آموزش و پرورش مازندران با حضور حسین حسین نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و اعضای شورا در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نیز در نشست امروز درباره موضوع تغییر کاربری 17 مورد از اماکن متعلق به این اداره کل گفت: اوضاع مدارس ما برابر با انتظارات خانواده ها نیست، بسیاری از مدارس ما حتی یک ریال هم سرانه دریافت نکردند و در این شرایط نیاز به برنامه‌هایی برای کاهش هزینه‌ها و ایجاد فرصت‌های اقتصادی داریم.

عسکری نیکزاد بیان کرد: الزامات و شاخص‌هایی برای تغییر کاربری تعدادی از مدارس مطرح شده است، این الزامات رعایت خواهد شد، پیوست های فرهنگی نیز مورد توجه قرار می گیرد.

وی همچنین درباره شهریه مدارس در مقطع پیش دبستانی شهری و روستایی گفت: این مبلغ برای مدارس شهری یک میلیون و پنجاه هزار تومان و برای مدارس روستایی 950 هزار تومان استکه خانواده‌ها می‌توانند بصورت اقساطی نیز تا اسفندماه سال 99 آن را پرداخت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: پیش بینی ما این است که 44 هزار کودک پیش دبستانی در سال تحصیلی جدید وارد عرصه تعلیم و تربیت شوند. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها