انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25127
16:51

حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در جلسه شورای آموزش و پرورش استان: ▫️پایدارترین نقشی که برای آموزش و پرورش قائل هستیم، در حوزه ابتدایی است که کار بسیار سختی است.

«حسین حسن نژاد» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به مصوبات پیشنهادی درباره تشکیل کارگروههای اجرایی با همکاری ادارات کل امور بانوان و خانواده و امور اجتماعی استانداری و همچنین ایجاد پارک موزه آموزشی در استاناظهار داشت: با تشکیل کارگروه‌های جدید مخالفتی ندارم اما این کارگروه‌ها باید خروجی داشته باشد و با برگزاری صرف نشست‌هایی در قالب کارگروه و کمیته موافق نیستم.

وی افزود: باید به آموزش و پرورش مازندران با این حجم از فعالیت و مشکلات و امکاناتی که دارد و هم از لحاظ میزان توانمندی های انسانی، ریالی و ابزاری احسنت بگوییم اما تا سقف انتطارات خانواده‌ها فاصله زیادی داریم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران درباره17مورد از مدارس یا امکانات آموزش و پرورش مازندران که نیاز به تغییر کاربری دارند، گفت: با اصل تغییر کاربری موافق هستم اما باید پیوست فرهنگی و الزامات خاص خود را داشته باشند. این کاربری‌ها نباید اصل و موجودیت فرهنگی را زیر سوال ببرند. هم به اقتصاد آموزش و پرورش باید کمک کنند هم جانمایه فرهنگی باید داشته باشند.

وی در پایان گفت: پایه ای ترین نقشی که برای آموزش و پرورش قائل هستیم در دوره ابتدایی است و کار فوق العاده سختی است زیرا با افرادی سرو کار داریم که عملکرد و رفتارهای آنها ناشی از تاثیرات خانواده، جامعه و رسانه(فضای مجازی) است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها