انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25133
09:30

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران خبر داد: کسب رتبه اول کشوری توسط معلمان مازندرانی در جشنواره نوآوری‌های آموزشی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: معلمان مازندرانی توانستند در جشنواره نوآوری‌های آموزشی در فرآیند آموزش و یادگیری رتبه نخست و همچنین در مسابقات آزمایشگاهی دبیران علوم رتبه دوم کشوری را کسب کنند.

«اسفندیار نظری» گفت: در راستای کیفیت بخشی به آموزش و آشنایی دبیران با روشهای نوین تدریس و به اشتراک گذاشتن تجارب همکاران، این جشنواره برگزار گردید.

او افزود: فرهنگیان شرکت کننده از مازندران، پس از رقابت‌های صورت گرفته در مرحله مدرسه‌ای، شهرستانی و استانی به مرحله کشوری راه پیدا کردند و از بین 32 استان، حائز رتبه‌های نخست شدند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندرانیادآور شد: در مرحله کشوری این جشنواره، سه تیم شرکت کننده از شهرهای سیمرغ و ناحیه ۲ ساری موفق شدند رتبه اول کشوری و تیم شهرستان گلوگاه در مسابقات آزمایشگاهی دبیران رتبه دوم کشوری را کسب کند.

نظری در ادامه تصریح کرد: تعداد ۱۸۰تیم در مرحله استانی جشنواره نوآوری و تعداد ۳۰تیم در مسابقات آزمایشگاهی شرکت کردند که پس از داوری استانی سه تیم در سه محور مشارکت اولیا، رسانه‌های پرشمار، سنجش عملکردی و یک تیم در مسابقات آزمایشگاهی به مرحله کشوری راه یافتند.

 لازم به ذکر است فرهنگیان افتخارآفرین مازندرانی در مراسمی که در مشهد مقدس برگزار گردید مورد تقدیر«علیرضا کمرئی» معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش قرار گرفتند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها