انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25139
08:13

اسماعیلی: تاکنون پرونده‌ای درباره اجرای سند ۲۰۳۰ در قوه قضاییه تشکیل نشده / این سند نباید اجرا شود

سخنگوی قوه قضائیه گفت: تاکنون هیچ پرونده قضایی در خصوص اجرای سند ۲۰۳۰ تشکیل نشده و بنده به عنوان سخنگوی قوه قضائیه، از تشکیل پرونده‌ای قضایی در خصوص این موضوع اطلاع ندارم.

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در هشتمین نشست خبری خود با خبرنگاران و در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری دانشجو گفت: تا کنون هیچ پرونده قضایی در خصوص اجرای سند ۲۰۳۰ تشکیل نشده و بنده به عنوان سخنگوی قوه قضائیه، از تشکیل پرونده‌ای قضایی در  خصوص این موضوع اطلاع ندارم.

 

وی افزود: موضع قوه قضاییه نسبت به سند ٢٠٣٠، همان موضعی است که رهبر معظم انقلاب فرمودند و اجرای این سند را در بخش‌های مختلف جامعه به ویژه در وزارت آموزش و پرورش تایید نمی کنیم چراکه اجرای آن را با معضلات و مشکلاتی پیش بینی کرده و به همین دلیل معتقدیم که این سند نباید اجرا شود.

 

سخنگوی قوه قضاییه گفت:  در این خصوص باید همان سند مصوب داخلی یعنی سند بنیادین تحول آموزش و پرورش را برای تحول در نظام آموزشی و فرهنگی خود اجرا کنیم.

 

وی در خصوص اظهارات دادستان کل کشور در مورد تشکیل پرونده‌‌ی قضایی به دلیل اجرای سند ٢٠٣٠ گفت: موضع قوه قضاییه همانی است که از ناحیه سخنگوی قوه به صورت رسمی اعلام می شود و سایر اظهارنظرها، بعنوان موضع این قوه محسوب نمی‌شود و صرفا یک اظهار نظر شخصی است.

انتهای پیام/v.a

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.