انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25156
12:34

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران تاکید کرد: هزینه رایگان مدارس در صورت رعایت الگوی مصرف حامل‌های انرژی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران در گردهمایی مدیران و روسا آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق مازندران که صبح امروز در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شهرستان نوشهر برگزار شد بر هزینه رایگان مدارس در صورت رعایت الگوی مصرف تاکید کرد.

« مهدی عابدی» در این گردهمایی گفت: یکی از شاخص‌های مهم مدیریت، برنامه‌ریزی است. برنامه‌ریزی در مسائل روز مره زندگی و هم در کار اداری باید صورت پذیرد.

او در ادامه اظهارداشت: مدارسی که الگوی مصرف را رعایت کنند، هزینه‌های آن‌ها رایگان خواهد شد. ملاک الگوی مصرف  برق، ۹۰ درصد مصرف سال قبل است. برای آب و گاز نیز برای مناطق مختلف الگوی مصرف متناسب با آن منطقه تعریف شده است. که لازم است مدیران به این موارد توجه کنند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران یادآور شد: مازندران در بند "د" تبصره 9 مربوط به احسن‌سازی و تجاری‌سازی برخی از اماکن استان، پیشرو در کل کشور می باشد.

عابدی:درآمداختصاصی آموزش و پرورش مازندران در چهارماه نخست سال۹۸ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، رشد قابل توجهی به میزان ۳۲ درصد داشته است.

او در پایان سخنان خود تصریح کرد: پیشنهادمی شود به استان‌ها اجازه داده شود با استفاده ازظرفیت اوراق تسویه برای تامین هزینه‌های جاری اجرای آیین نامه ( استانداری با همکاری امور اقتصادی ودارایی) (هزینه‌های طراحی نقشه ها، مازاد تراکم و...) اقدام کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.