انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25170
12:07

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران: الگوبرداری از سیره شهیدان رجایی و باهنر، رضایت خداوند و موفقیت در پیشبرد کارها را در پی خواهد داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران درگفت و گو با کارشناس روابط عمومی اداره کل گفت: ما نیازمند هستیم که به روش و سیره شهیدان رجایی و باهنر اقتدا کنیم، زیرا این دو شهید بزرگوار، ویژگی‌های بارزی در خدمت گزاری به مردم داشته اند که الگوبرداری از آنها، رضایت خداوند و موفقیت در پیشبرد کارها را د رپی خواهد داشت.

عسکری نیکزاد در گفت و گو با کارشناس این اداره به مناسبت هفته دولت با تاکید بر برجسته سازی فعالیت دولت تدبیر و امید و انعکاس آن در مدارس خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید دستاوردها و عملکردهای بسیاری در عرصه های مختلف داشته که باید اطلاع رسانی مناسب صورت گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود: برای رشد جامعه باید در روابط خود به مسائل اخلاقی، انسانی و رعایت حقوق دیگران توجه کنیم.

نیکزاد بیان کرد: ما نیازمند هستیم که به روش و سیره شهیدان رجایی و باهنر اقتدا کنیم، زیرا این دو شهید بزرگوار، ویژگی‌های بارزی در خدمت گزاری به مردم داشته اند که الگوبرداری از آنها، رضایت خداوند و موفقیت در پیشبرد کارها را در پی خواهد داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تأکید بر اینکه توسعه و رشد به واسطه اخلاق‌مداری و انسان‌دوستی محقق می شود، اظهار داشت: در آداب اداری، حفظ کرامت انسانی باید در سرلوحه کارها قرار گیرد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: اگر در مدیریت و اجرای برنامه‌های آموزش و پرورش به ویژگی های تاثیرگذار انسانی توجه کینم، گام ها به سوی اعتلای فرهنگ جامعه برداشته می شود، در غیر این صورت در رشد فرهنگی و تربیتی، اختلال ایجاد خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: عدم رعایت حقوق اجتماعی، نتیجه بی اخلاقی هاست،  وجود بی‌اخلاقی در ارتباطات اجتماعی و اداری و فرهنگی، زمینه هر گونه فساد و انحراف را فراهم می سازد که خسارت های آن، قابل جبران نخواهد بود.

نیکزاد بر استمرارخدمات ماندگار به مردم شریف استان تاکید کرد و بیان داشت: مدیران آینده‌نگر، گوی سبقت را از دیگران می ربایند و پیشگام هستند. آینده نگری با خصیصه «عشق به خدمت» و دغدغه انجام وظایف معنای بهتری می یابد.

وی در پایان ضمن تبریک روز کارمند و هفته دولت، برای کلیه همکاران در سراسر استان، موفقیت و سربلندی آرزو کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، «دوران مسئولیت را که یک لطف الهی برای خدمت به مردم است» قدر بدانیم تا موجبات رضایت خدای بزرگ را فراهم سازیم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها