انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25191
22:03

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران خبر داد: برگزاری سومین دوره توانمندسازی کارشناسان قرآن آموزش و پرورش سراسر کشور به میزبانی مازندران

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران از برگزاری سومین دوره توانمندسازی کارشناسان قرآن آموزش و پرورش سراسر کشور به میزبانی مازندران خبر داد.

عسکری نیکزاد، صبح امروز با اشاره به آمادگی مازندران برای برگزاری این دوره گفت: کارشناسان قرآن آموزش و پرورش سراسر کشور از

۱5مهرماه 98 مهمان این استان خواهند بود. همکاران بنده در معاونت پرورشی و فرهنگی و دیگر واحدهای مرتبط، از دو هفته قبل جلساتی را برای میزبانی این دوره در اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر برگزار کردند و برنامه ریزی صورت گرفته است.
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه، آیین افتتاحیه در سالن همایش‌های بین‌المللی شهر رامسر با حضور برخی مفاخر، قاریان برجسته و شخصیت‌های قرآنی کشور برگزار خواهد شد، افزود: از ۱۵ تا ۱۸ مهرماه شاهد حضور بیش از یکهزار نفر از فعالان قرآنی سراسر کشور در یک دوره آموزشی خواهیم بود.

نیکزاد با اشاره به این نکته که مازندارن در امور پرورشی و فرهنگی و هنری بارها به شایستگی میزبان جشنواره ها و همایش های کشوری بوده، تصریح کرد: آموزش نیروی انسانی متخصص و بالابردن سطح آگاهی و اطلاعات کارشنسان و مربیان، می تواند زمینه ترویج فرهنگ قرآنی را در مدارس موجب شود.

وی در پایان از دیگر نهادهای دست اندرکار در حوزه فرهنگ و قرآن از مسئولان خواست تا با همکاری خود یاری رسانند تا آموزش و پرورش مازندران، میزبان شایسته ای برای این دوره باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها