انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25295
15:04

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی مدیرآموزش وپرورش ناحیه دوساری از اجرای طرح« یاریگران زندگی» در مدارس خبرداد.

اجرای طرح یاریگران زندگی با حضور شعبانی معاون پرورشی استان ،آزادی رئیس اداره استعداد های درخشان اداره کل ، خانم محمدی مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو ساری و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در دبیرستان فرزانگان 2 برگزار شد.

 ام البنین محمدی ضمن خیرمقدم به میهمانان گفت: گفت:: طرح یاریگران زندگی با هدف مبارزه با مواد مخدر در مدارس در سال جاری اجرا می شود.

خانم محمدی بیان کرد: طرح یاریگران زندگی در سه سطح آگاه سازی وتوانمند سازی دانش آموزان و اولیا ، ترویج وفرهنگ سازی و رصد وشناسایی انجام می گیرد.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه افزود: اگر اقدامات پیشگیرانه و صیانت درونی وجود نداشته باشد مجبوریم فقط با آسیب دیدگان مقابله کرده و آن‌ها را درمان کنیم، در واقع رویکرد اصلی باید نگاه پیشگیرانه باشد.

وی اظهار کرد: درحال حاظرظرفیت دانش آموزان بالا رفته است و لازم است که آن‌ها را برای مواجهه با زندگی آینده تجهیز کنیم چرا که دانش آموزان الان، پدران و مادران فردا هستند. بنابراین باید در راستای مهم‌ترین مأموریت امروز آموزش و پرورش که همان تجهیز آدم‌ها برای یک زندگی سالم است، گام برداریم و سبک صحیح زندگی را به دانش آموزان آموزش دهیم.

خانم محمدی ضمن بیان این که باید درکناریاریگران زندگی باشیم، گفت:  امروز، ما بیش از آن‌که به علم و دانش نیاز داشته باشیم، به مهارت های زندگی نیازمندیمما باید خود را بشناسیم و نه گفتن را یاد بگیریم .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها