انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25316
12:05
با تجلیل از هنرآموزان مخترع و ایده پرداز بسیجی

همایش معلمان آینده ساز در تبریز برگزار شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی , و مدیرکل آموزش و پرورش استان همایش معلمان آینده ساز و تجلیل از هنرآموزان مخترع و ایده پرداز بسیجی در تالار معلم تبریز برگزار شد.

با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی , و مدیرکل آموزش و پرورش استان همایش معلمان آینده ساز و تجلیل از هنرآموزان مخترع و ایده پرداز بسیجی در تالار معلم تبریز برگزار شد.

حجت الاسلام محمد علی آل هاشم در همایش معلمان آینده ساز در تبریز گفت: نقش معلم در برخی مواقع از نقش پدر و مادر مهم تر است آن چیزی که دانش آموز در محیط خانواده و در محیط خانه نتوانسته است انجام بدهد و به درستی تربیت پیدا کند ممکن است با یک حرف معلم این مسئله و مشکل حل شود و لذا اثرگذاری دانش آموزان از معلمین بسیار بالا است مخصوصا معلمین ابتدایی و مخصوصا معلم کلاس اول.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: اولین ها همیشه در خاطر است و اهمیت اولی ها مهم است چرا باعث می شود با همان اولین آموزه ها در جامعه پرورش یابد و به بار بیاید. در کلاس اول است که به هر نحو تربیت پیدا کند در جامعه موثر خواهد بود.

وی تاکید کرد: شغل معلمی شغل انبیا است و اثر گذاری کار شما در جامعه همین دانش آموزانی هستند که مسئولیتی به عهده دارند و باید طوری برنامه ریزی کنیم که عضو موثر در جامعه باشند مخصوصا در ارتباط با وقایع و موارد تاریخی انقلاب اسلامی به درستی برایشان ترسیم شود.

حجت الاسلام آل هاشم خاطرنشان شد:  مقام معظم رهبری در خصوص 13 آبان و روز تسخیر لانه جاسوسی در ارتباط با اقدامات آمریکا فرمودند: باید در کتاب های درسی دانش آموزان این مهم به خوبی ترسیم شود و از وزیر آموزش و پرورش دقت در این مورد را خواستار شدند.

امام جمعه تبریز بیان کرد: در ارتباط با فرهنگ دفاع مقدس ما باید تلاش کنیم این فرهنگ به نسل جدید و جوان منتقل بشود تا جامعه از دست توطئه های دشمنان بیمه شود.

وی با اشاره به هفته بسیج و اهداف همایش، گفت: به فرموده امام راحل که پرچمدار بسیج در کشور هستند، بسیج یعنی مردم و  باید خودمان را بسیجی بدانیم.

حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه بسیج مجاهد فی سبیل الله است در زمینه های مختلف مثلا سازندگی بهترین و بیشترین خدمت را می کند، افزود: بسیج سیاسی است اما سیاست زده نیست، بسیج مجاهد است امام افراطی و بی انظباط نیست، بسیجی عمیقا متدین ومتعبد است اما متحجر وخرافی نیست.

وی ادامه داد: بسیجیان اهل جلب هستند اما اهل تظاهر در اصول انقلاب نیستند و باید تلاش کنند با عمل فرهنگ بسیجی را در جامعه حاکم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: بسیج طرفدار علم است و مقید به اخلاق اسلامی است اما ریا کار نیست، بسیجی آبادگر دنیا است اما اهل دنیا نیست و افزود: فرهنگ بسیج را در آموزش و پرورش تقویت کنیم و با همکاری همه ی بخش ها در تقویت فرهنگ بسیج کارهای ارزشمندی را رقم بزنیم.

در ادامه ی همایش سردار عابدین خرم گفت:  بسیج بدنه فعال کشور است که الگو در جامعه هستند و افتخار داریم که  بسیج شکل گرفته ی دستاورد بزرگی از جوانان است و بنابراین این ظرفیت در کشور وجود دارد که از همه موانع عبور کنیم.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به گفتمان انقلاب اسلامی که مقابلش گفتمان لیبرالی است، تاکید کرد: دشمن در صدد تحریف و از بین بردن تفکر بسیجی و به انحراف کشاندن گفتمان انقلاب اسلامی است وانتظار از قشر معلم وعلمای دین است که در عرصه فرهنگ و اجتماع با سبقه فرهنگی که داریم برای حفظ این تفکر این خودباوری را در جوانان ایجاد کنند.

گفتنی است در همایش معلمان آینده ساز با حضور مسئولین کشوری و استانی از هنرآموزان مخترع و ایده پرداز بسیجی و مقام آوران علمی بسیج فرهنگیان تجلیل شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها