انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25318
08:48
مسئول بسیج فرهنگیان تهران بزرگ خبر داد:

برگزاری همایش مشترک مدیران آموزش و پرورش با فرماندهان نواحی تهران بزرگ در هفته بسیج

در چهلمین سالگرد هفته بسیج؛ سازمان بسیج فرهنگیان تهران بزرگ نمایشگاهی از دستاوردهای فرهنگیان بسیج برگزار کرد.

 دکتر کمره ای زاده؛ مسئول بسیج فرهنگیان تهران بزرگ برای اولین بار از تلفیق دو مجموعه فرهنگیان و دانش آموزی- که تهران بزرگ دو قشر را پوشش می دهد- برای طرح اعتلای بسیج خبر داد و ادامه داد:" در تهران برای اولین بار این طرح اجرا شده و برای به کار گیری حدود 142 نفر از فرهنگیان در قالب طرح "بهنام محمدی" از فرهنگیان بهره بردیم. حدود پنج  نفر از فرهنگیان برتر کانون فرهنگیان بازنشسته را شناسایی و در قالب مربیان و سرمربیان  آمادگی دفاعی در تهران دعوت به کار کردیم.

این مسئول بسیج فرهنگیان از طرح برگزاری جلسات نقد و بررسی "کتاب ها و آثار شهید مطهری " از دیگر فعالیت های بسیج فرهنگیان گفت و ادامه داد: این طرح عمر پنج ساله ای در تهران دارد و در حقیقت سیر مطالعاتی شهید مطهری را در دانشگاه علمی و کاربردی  محمد رسول الله تهران شروع کردیم و این اقدام را امسال به صورت منسجم برای فرهنگیان در تهران ادامه می دهیم تا این عزیزان در قالب یک فعالیت کلاسیک در یک دوره مطالعاتی با آثار و آرای و نظرات شهید مطهری مبتنی بر نیاز روز شرکت کنند.

وی از برنامه های متنوع بسیج فرهنگیان از جمله اعزام حدود 300 نفر از مدیران بازنشسته فرهنگیان به مشهد مقدس  گفت و افزود: در قالب تقدیر و تشکر فرمانده محترم سپاه تهران از مدیران مدارسی که در طرح "بهنام محمدی" با ما مشارکت داشتند با ظرفیت475 نفر از مدیران شهر تهران و مناطق تجلیل شد.

کمره ای زاده در ادامه گفت: سلسله مباحث آسیب های اجتماعی را برای7052 نفر از مخاطبان دانش آموز و فرهنگی و برا ی 240 نفر از فرهنگیان در حوزه جلوگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی برگزار شد که اختتامیه آن در این هفته انجام می شود.

این مسئول بسیج فرهنگیان از تجلیل فرهنگیان برتر شهر تهران سخن گفت و اظهار داشت: سازمان بسیج فرهنگیان از پنج نفر این عزیزان تجلیل کرد. همچنین در هفته بسیج اجتماع حدود 27 نفری فرهنگیان برای اجلاسیه  شهدا  در کنار بقیه اقشار که حدود 10 هزار نفر؛ را در ورزشگاه آزادی داریم.

وی از برنامه تجدید پیمان با معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی خبر داد و گفت : حدود 200 نفر از فرهنگیان شاخص و برگزیده شهر تهران  به عنوان اقشار تاثیر گزار در مرقد امام در یک اجتماع 20 هزار نفری بسیجیان حضور دارند و از پنج  نفر در این اجتماع  بزرگ تجلیل خواهند شد؛ همچنین در راهپیمایی وحدت تهران بزرگ  1800نفراز فرهنگیان بسیجی دوشنبه چهارم آذر شرکت کردند.

مسئول بسیج فرهنگیان استان تهران بزرگ  ادامه داد: همایش مشترک مدیران آموزش و پرورش با فرماندهان نواحی تهران بزرگ روز چهار شنبه 13 آذر برگزار می شود  همچنین برنامه های متنوع فرهنگی دیگر از جمله دیدار با خانواده های شهدای فرهنگی، نشست های بصیرت افزایی با حضور اساتید مجرب و اتاق فکر و اندیشه ورز نیز با حضور نمایندگان فرهنگی برگزار می شود.

کمره ای زاده به اتفاق تلخی در عرصه فرهنگیان اشاره کرد و گفت: بعضی از افراد با گرایش های سیاسی اقدام به ایجاد مطالعات کاذب در فرهنگیان کرده اند. این القا را در جامعه فرهنگیان به وجود آمده  که به این قشر توجه کافی نشده و مطالبات صنفی آنها نادیده گرفته شده اما با در نظر گرفتن واقعیت موجود کشور در مقایسه قشر فرهنگیان با دیگر اقشار اجحافی صورت نگرفته است؛ گاهی دشمن برای اینکه بخواهد تصور و تصویر نادرست را در افراد القا کند، دور نمای نادرستی را ترسیم می کند که منتج به این نگرش اشتباه در فرهنگیان عزیزمان شده است .

وی افزود: در تمام عرصه ها مراحل انقلاب اسلامی مرهون فرهنگیان عزیز هستیم اما این بخش محدودی که امروز با گرایش های مختلفی به این موضوع دامن می زنند قطعا بدنه فرهنگیان ما را تشکیل  نمی دهند و کلیت بدنه فرهنگیان ما بدنه ای خدمتگذار، توانمند و انقلابی است و خدا رو شکر می کنیم خدمتگزار این عزیزان هستیم. خواهشم از این دوستان عزیز فرهنگی این است که نگاهشان به  " معلم " همان نگاه انبیا  الهی که خداوند الطافی را نصیب حال معلم کرده؛ معطوف کنند و ما هم خوشحالیم خدمتگذار این قشر هستیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها