انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25319
09:00

ددر جشن 40 سالگی بسیج "نمایشگاهی از کارکرد بسیج فرهنگی " در استان چهار محال و بختیاری برگزار شد

همزمان با آغاز هفته بسیج ،بسیج فرهنگیان استان چهار محال و بختیاری دوره معلم های آینده ساز با حضور 300 معلم مدارس هدف برگزار شد

موسوی مسئول سازمان بسیح فرهنگیان استان چهار محال و بختیاری از اجرای برنامه های هفته بسیج در17 منطقه آموزش پرورش  گفت و افزود: برنامه هایی که جزو اولویت های بسیج فرهنگیان استان است چون توانمند سازی فرهنگیان در حوزه های مختلف از جمله آسیب های اجتماعی، عرفان های نو ظهور و کاذب، آسیب ها و مدارس پر خطر و معلم های آینده ساز را برگزار کرده ایم. همچنین در گام سوم دوره معلم های آینده ساز درهفته بسیج بالغ بر 300 نفر از معلمان مدارس هدف را پوشش دادیم.

وی از پیش بینی دوره های "ضمن خدمت" در هفته بسیج به صورت متمرکز یاد کرد و عنوان کرد: اکثر مناطق آموزش و پرورش ما این دوره ها را یا گذرانده ویا در حال گذراندن هستند و یا اینکه تا پایان هفته مبارک بسیج در پنج مولفه ابلاغی انجام می شود. . از موضوعات و سر فصل هایی  ضمن خدمت که به بسیجیان فرهنگی پیشنهاد دادیم " کارکرد های 40 ساله بسیج " و " معرفت بسیجی " " بسیج و نیاز امروز ما به تفکر انقلابی و تفکر بسیج " و موضوع جهارم با توجه به حوادث اخیر "دوره های بصیرتی در خصوص نقش ولایت " و موضوع پنج مردم سالاری دینی " بوده است.

موسوی از برنامه ویژه ای برای  منطقه آموزش و پرورش سخن به میان آورد و اظهار داشت: از خانواده سه شهید والا مقام " شهید محمد حسین حدادیان" دعوت کردیم ؛ این بسیجی والا مقام در قائله دراویش به خیل شهدا پیوست که پدر و مادر شهید را به استان چهار محال و بختیاری دعوت ودر دو منطقه آموزش و پرورش حضور می یابند. همچنین دعوت از پدر " شهید محمد قربان خانی " که به حر شهدای مدافع حرم معروف نام گذاری و مشهور است و در یکی از مناطق آموزش و پرورش مهمان این پدر شهید بزرگوار هستیم .و نیز میزبان پدر و مادر شهید انرژی هسته ای " احمدی روشن "هستیم. این سه خانواده محترم شهدا از تهران دعوت شدند .خانواده های  سه شهید بزرگوار با حضور در مناطق مختلف آموزش و پرورش خاطراتی از فرزندانشان برای فرهنگیان عزیز نقل می کنند.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه هایی که در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام دادیم " شناسایی  بالغ بر معلم های رزمنده بسیجی است که با حضور معاونین و مدیر کل و روسای آموزش و پرورش در منزل این عزیزان حضور و با اهدای هدایا و اعطای تقدیر نامه از حماسه ها و افتخارات آنان  تجلیل می کنیم.

موسوی به تجلیل از فرهنگیان اشاره کرد و گفت: از کارهای ارزشی در هفته بسیج؛ از فرهنگیانی که در حوزه پژوهش فعالیت می کنند در قالب یک  همایش از 25 نفر منتخبین استان چهار محال و بختیاری - قبل از تقدیر در پانزدهمین جشنواره علمی - در مرکز استان با حضور معاون سپاه، همکاران فرهنگی تجلیل می شود.

وی اعلام داشت: در جشن 40 سالگی بسیج "نمایشگاهی از کارکرد بسیج فرهنگی در چندین سال گذشته" با همکاری معاونت فرهنگی سپاه  به مدت سه شب از دوم تا چهارم آذر برای مناطق مختلف آموزش و پرورش در فرهنگسرای بزرگ شهر قدس برگزار کردیم.

موسوی مسئول جهاد فرهنگیان استان چهار محال و بختیاری گفت: با هماهنگی که با مدیر کل آموزش و پرورش انجام دادیم نزدیک به  400 نفر از فرهنگیان بسیجی در  منطقه آموزش و پرورش چهار محال و بختیاری را در هفته مبارک بسیج در روز سه شنبه  به صورت متمرکز در حوزه های صالحین، علمی و بصیرتی و... با اهدای لوح و هدایا تجلیل خواهیم کرد. همچنین در هفته بسیج با خانواده " شهدای معلم بسیجی" دیدار داریم که از هر منطقه آموزش و پرورش دو خانواده را در نظر گرفتیم که جمعا از 34 خانواده تجلیل خواهند شد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها