انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25356
08:01
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

روحیه‌ی جهادی عاملی برای پیشبرد امور است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه عنوان کرد: روحیه‌ی جهادی عاملی برای پیشبرد امور است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه در نشست هیات اندیشه‌ورز بسیج فرهنگیان استان، گفت: برای رفع موانع پیش‌روی حوزه تعلیم و تربیت نیازمند همدلی و روحیه‌ی جهادی هستیم، چراکه در صورت تحقق این دو مهم می‌توانیم امور خود را پیش ببریم، همانطور که در زمان دفاع مقدس شاهد اثربخشی این دو عامل بودیم.

وی افزود: بهبود وضعیت جامعه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مستلزم اجماع مابین دستگاه‌ها و ارگان‌ها می‌باشد و در این راستا کارگروه‌هایی در سطح نواحی آموزش و پرورش با همکاری سازمان بسیج فرهنگیان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان تشکیل می‌شود و گزارشات و راهکارهای خروجی این کارگروه‌ها در شورای آموزش و پرورش ارائه خواهد شد.

یزدان‌پناه با اشاره به نقش بنیادی خانواده در رسیدن به جامعه مطلوب، اظهار داشت: باید اعتقادات و ارزش‌ها را در فرزندانمان درونی کنیم و خانواده و مدرسه به عنوان دو عنصر دخیل در این امر، وظایف سنگینی بر عهده دارند و باید نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

شایان ذکر است اعضای نشست به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخته و در خصوص نحوه تشکیل کارگروه‌ها و جلسات تصمیماتی اتخاذ گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.