انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25422
11:13

با حضور پرشور دانش آموزان، فرهنگیان و اولیا صورت می‌گیرد؛ دومین سیل مهربانی همکلاسی‌ها در حمایت از دانش آموزان مناطق سیل‌زده جنوب کشور آغاز شد

دومین سیل مهربانی همکلاسی‌ها در حمایت از دانش آموزان مناطق سیل‌زده جنوب کشور با حضور پرشور دانش آموزان، فرهنگیان و اولیا آغاز شد.

دومین سیل مهربانی همکلاسی‌ها در حمایت از دانش آموزان مناطق سیل‌زده جنوب کشور با حضور پرشور دانش آموزان، فرهنگیان و اولیا آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاونت پرورشی و فرهنگی دومین سیل مهربانی هم‌کلاسی‌ها را با شعار «هر مدرسه یک پایگاه همدلی» در راستای همدلی و همراهی با هم‌وطنان استان سیستان و بلوچستان و برخی از مناطق جنوب شرقی کشور برگزار کرد.

این طرح که با محوریت سازمان دانش‌آموزی برگزار می‌شود کمک‌های دانش‌آموزان، معلمان و اولیا را در اختیار مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان قرارخواهد داد. بر این اساس شورای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی کشور برای مواجهه با نیازهای فوری و عمومی مناطق خسارت‌دیده از سیل، دومین طرح «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» را با مشارکت و هم‌افزایی سازمان دانش‌آموزی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، سازمان بسیج دانش‌آموزی، سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر و شوراهای دانش‌آموزی آغاز کرده است.

دومین سیل مهربانی همکلاسی‌ها به‌صورت هماهنگ کشوری روز سه‌شنبه یکم بهمن‌ماه ۹۸رأس ساعت ١٠صبح در تمامی مدارس کشور برگزار می‌گردد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.