انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25433
12:44
فرمانده سپاه انصارالحسین (علیه السلام ) استان همدان

آرایش جدید جنگی، جنگ نرم است/باید قواعد جنگ نرم را بیاموزیم

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه امروز آرایش جنگی طور دیگری شده است و آرایش جدید جنگی ،جنگ نرم است، گفت: باید قواعد جنگ نرم را بیاموزیم

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین (علیه السلام ) استان همدان.،به نقل از عصرهمدان

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در مراسم  افتتاحیه نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال فضای مجازی بسیج استان همدا ن ،با بیان اینکه امروز فضای مجازی ما در عرصه بزرگی وارد شده و نباید صحنه نبرد را به دشمن واگذار کنم، اظهار کرد: باید فن و اصول کار را فرا بگیریم و اثرگذار باشیم.

وی با تأکید بر اینکه جهان آینده به دست صالحین خواهد افتاد و باید مقدمه را برای آن زمان فراهم کنیم، گفت: رهنمود و بیانات رهبر معظم انقلاب بار مسئولیت همه ما را سنگین می کند و از محتویات بیانات ایشان است که باید همه توان خود را بگذاریم تا قوی شویم.

سردار مجیدی بیان کرد: در جهان پر از نیرنگ، برای آزادی خواهی باید قوی باشیم و این مهم البته صرفا نه به معنای تقویت قوای نظامی است، بلکه باید در همه جوانب پای کار باشیم.

وی افزود: در گذشته زمانی که جنگ اتفاق می افتاد بلافاصله  گردان ها را آماده می کردیم اما امروز آرایش جنگی طور دیگری شده است و آرایش جدید جنگی ،جنگ نرم است که باید قواعد آن را بیاموزیم.

فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان گفت: اگر جنگ نرم را یاد بگیریم قطعا جنگ های کف خیابان کمتر می شود و اگر کار ما در فضای مجازی پر محتوا باشد، اثر گذار است.

وی با تأکید بر اینکه اگر بتوانیم فن و اصول کار در فضای مجازی را یاد بگیریم، می توانیم اثر گذار باشیم، تصریح کرد: امروز فضای مجازی مهمترین اهمیت را برای هر کشوری دارد.

سردار مجیدی ادامه داد: استان همدان همچنان که در جنگ های سخت و سخت ترین عملیات ها در تاریخ نقش بسزایی داشتند در این حوزه نیز وارد شده و تهدید را تبدیل به فرصت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که استعداد و توان فکری بالایی دارند باید وارد عرصه فضای مجازی شوند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در ادامه با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در آستانه انتخابات هستیم و هدف ما حضور و مشارکت حداکثری است؛ فعالان فضای مجازی باید بتوانند هنرمندانه مردم را برای حضور در پای صندوق های رأی ترغیب کنند.

شایان ذکر است مسئول سازمان فضای  مجازی بسیج سپاه استان در ابتدای مراسم  ضمن خوش‌آمدگویی به شرکت کنندگان اظهار کرد: بسیج پرچمدار حرکت انقلابی در فضای مجازی است

حسین ربیعی با اشاره به برگزاری این رویداد بزرگ در سراسر کشور، گفت: این دوره از رقابت ها در بخش های کشوری پویانمایی از جمله انیمیشن کوتاه، استاپ موشن، کمیک موشن، کات اوت و موشن گرافیک و نرم افزار تلفن همراه و بازی تحت اندروید در حال  برگزاری است.

و در بخش های استانی شامل آیتم تصویری مشتمل بر کلیپ و نماهنگ و…، پوستر و عکس نوشت است

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها