انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25434
20:25

برگزاری ششمین نشست هیئت اندیشه ورز کانون بسیچ فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران

ششمین نشست هیئت اندیشه ورز کانون بسیچ فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران برگزار گردید.

ششمین نشست هیئت اندیشه ورز کانون بسیچ فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران  با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب روز چهارشنبه مورخ 98/11/2 بعد از نماز ظهر و عصر در اتاق معاون شعبانی آقای شعبانی با تلاوت آیاتی از قرآن توسط برادر اسدی آغاز شد.

شعبانی بعد از عرض خیرمقدم  افزود: بیانیه گام دوم، سند راهبردی تحکیم نظام اسلامی است و باید نسبت به محتوا بیانیه اهتمام ورزید، روح این بیانیه، رونمایی از مسئولیت‌ها است و می‌خواهد ذهن همگان به این مهم رهنمون شود که در گام دوم انقلاب، باید به کجا برسیم و چه اقداماتی باید برداشته شود تا سرعت پیشرفت کشور بیشتر شود. وی تاکید کرد:اجرایی شدن سبک زندگی اسلامی نیاز به یک عزم ملی و خواست همگانی داردوی افزود: در جنبه فردی هرکسی باید تلاش کند تا حد توان خود، به اجرای سبک زندگی بپردازد، لایه‌های اجتماعی از جمله جامعه و خانواده بر روی فرد تاثیرگذار است ولی با وجود این تاثیرات، فرد نباید تسلیم شود و باید وظایف خود را انجام دهد.

باقری فرمانده پایگاه اداره کل بیان کرد: خانواده در سبک زندگی اسلامی مبتنی بر شرع و قانون است و جایگاه ارزشی دارد ولی در سبک زندگی غربی، خانواده در حد هم‌بالینی تنزل پیدا کرده است و جایگاه ارزشی ندارد و حتی می‌تواند تک‌جنسیتی باشد.

مجتبی رضانژاد گفت: زمانی که بیانیه گام دوم از سوی مقام معظم رهبری صادر شد، ایشان تاکید داشتند که این بیانیه با سایر بیانیه‌ها و منشورهای دیگر تفاوت دارد، زیرا روی همه‌ی فرازهای آن به دقت کار شده و همه این فرازها مورد نظارت و حساسیت ایشان بوده است. وی ادامه داد: تبیین این بیانیه بسیار مهم است، پس از صدور این بیانیه جوششی در میان دستگاه ها و نهادها ایجاد شد که امیدواریم این مفاد به جامعه رسانده شود.

رسول اسدی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی روح جامعی دارد که شامل امیدبخشی به جوانان برای انجام وظایف مهم کشور در آینده است دادن چنین هویتی به جوانان ماموریت مهم امروز است وی در ادامه صحبت های خود گفت: اساساً در این خصوص ایمان و اعتقاد بالای امام و رهبری به راه خود بسیار مهم است که این مسیر نورانی را ترسیم کرده و با اعتقاد و ایثار و از خودگذشتگی در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب گام برداشته اند.

تنهارئیس اداره قرآن اداره کل گفت: اساساً به نظر بنده بحث آتش به اختیاری جوانان نیز با توجه به یکی از بندهای این بیانیه دارای مفهوم دقیقی است ، چه آن  که اگر جامعه بخواهد پیشرفت کند ، نیاز به تحرک نسل جوان دارد

انیران  گفت:بازگو کردن بیانیه گام دوم انقلاب تنها وظیفه ما نیست، بلکه وظیفه اصلی ما تبیین و انتشار آن است.

محسن یزدانیان :با اشاره به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب خاطر نشان کرد: این بیانیه، مهمترین نقشه برای رسیدن به آرمان بزرگ انقلاب، یعنی ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت امام زمان(عج) خواهد بود. وی افزود: این بیانیه یک بیانیه بسیار مهم، پرمغز، عالمانه و دلسوزانه است که رهبر معظم انقلاب اسلامی برای چهل ساله دوم انقلاب تبیین فرمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها