انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25457
09:41
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه عنوان کرد:

شهادت سردار سلیمانی نشان داد انقلاب ما به دنیا صادر شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه عنوان کرد: شهادت سردار سلیمانی نشان داد انقلاب ما به دنیا صادر شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه عنوان کرد: شهادت سردار سلیمانی نشان داد انقلاب ما به دنیا صادر شده است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه آیت‌الله مصطفی علما در گردهمایی کمیته همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش، با تاکید بر اینکه اسلام ناب دنیا را تکان می‌دهد، گفت: انقلاب اسلامی به تاسی از اسلام ناب زلزله‌ای در دنیا ایجاد کرده و امروز شاهد صادر شدن این انقلاب در تمام دنیا هستیم.

وی افزود: حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و برگزاری مراسم بزرگداشت برای شهدای مقاومت در کشورهای مختلف و تظاهرات بی سابقه مردم عراق که ریشه در بیداری آنان داشت، نشان از این دارد که انقلاب اسلامی به دنیا صادر شده است.

 امام جمعه کرمانشاه در ادامه بر ضرورت ورود آموزش و پرورش به حوزه تربیت دینی و اخلاقی دانش‌آموزان به عنوان آینده سازان فردای کشور تاکید کرد و اظهار داشت: باید نسل جوان را بر مبنای اصول تربیتی دین مبین اسلام تربیت کرد و بسترهای لازم را جهت تحقق این مهم فراهم نمود.

وی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را یکی از نمونه‌های برجسته تربیتی دین مبین اسلام برشمرد و عنوان کرد: در دنیای امروز افرادی‌ مانند حاج قاسم سلیمانی معدود و نایاب هستند و باید سعی د