انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25460
21:23

مدیرکل سابق آموزش و پرورش در آیین تکریم و معارفه: هر سه قوه باید برای اعتلای آموزش و پرورش بکوشند

عسکری نیکزاد در مراسم تکریم خود گفت: از حضور همه دوستان و بزرگوارانی که با شرکت خود مایه دلگرمی شدند هم برای من و هم برای جناب سعدی پور مدیر کل جدید آموزش و پرورش مازندران و از حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی هم قدردانی می‌کنم

« عسکری نیکزاد» به دستاوردهای آموزش و پرورش مازندران اشاره و خاطرنشان کرد: همه این موفقیت‌ها در نتیجه تلاش و همدلی و همراهی معاونان اداره کل و مدیران آموزش و گپرورش مازندران. همه کارکنان، معلمان زحمتکش حاصل شد.

نیکزاد به تصریح سند تحول اشاره کرد  و گفت: هر سه قوه باید در امر آموزش و پرورش مشارکت کنند تا این دستاوردها در سطح ملی حفظ شود.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش مازندران در ادامه گفت: ما مدعی هستیم که نظام آموزش و پرورش را به نظامی پرورشی سوق می‌دهیم و این اتفاق نخواهد افتاد مگر با همکاری و همراهی همه دستگاه‌ها و همچنین با دانایی‌محوری به این هدف بزرگ خواهیم رسید.

وی در بخشی از اظهارات خود گزارشی از دستاوردهای آموزش و پرورش در حوزه‌های مختلف علمی و تربیتی، خدمات رفاهی همکاران، انواع خدمت‌رسانی به مردم و مراجعه‌کنندگان، حوزه قرآن، عترت و نماز  و همچنین جلب مشارکت خیران ارائه کرد و گفت: امیدوارم با تلاش همکاران و مدیریت جدید این دستاوردها توسعه یابد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.