انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25501
19:28
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی:

رویکرد آموزش و پرورش آذربایجان غربی در سال تحصیلی جاری اجرای سند تحول بنیادین و افزایش برنامه های دینی و فرهنگی است

بنا به گفته مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اجرای سند تحول بنیادین و افزایش برنامه های دینی و فرهنگی، رویکرد آموزش و پرورش آذربایجان غربی در سال تحصیلی جاری است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در نشست روشنگری و بصیرت که به همت کانون بسیج فرهنگیان حضرت ولیعصر(عج) اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی و با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربى براى فرهنگیان بسیجی برگزار شد ،گفت: آموزش و پرورش به تعبیر مقام معظم رهبرى بزرگترین نهاد حکومتى است و برنامه ریزى براى این مجموعه سختى ها و ظرافت هاى خاصى دارد.

ابراهیم محمدى در رابطه با نقشه راه آموزش و پرورش گفت: همه ساحت های سند تحول بنیادین به صورت مساوی در حال اجرا است و اجازه نمى دهیم این مهم در آموزش و پرورش خدشه دار شود. وی ادامه داد: آموزش موضوعات سیاسى به دانش آموزان یکى از برنامه هاى آموزش و پرورش است اما پرهیز از مسائل سیاسى در فعالیت ها سرلوحه کارهایمان قرار دارد و این سیاست را سالهاست که در آموزش و پرورش در حال اجرا داریم.

محمدى با تأکید بر لزوم توجه به برنامه ریزى هاى صورت گرفته توسط برنامه ریزان آموزش و پرورش گفت: اجرایى شدن سند تحول بنیادین برای رسیدن به حیات طیبه و پر رنگ کردن برنامه های دینى و فرهنگى که باعث کاهش اسیب های اجتماعى خواهد شد، دو رویکرد ما در برنامه هاى آموزش و پرورش است.

وى افزود: وفاق،همدلى و وحدت بى نظیرى بین مجموعه سپاه و بسیج و آموزش و پرورش وجود دارد که این مهم ثمرات بسیاری را در بطن مدرسه براى تربیت دانش آموزان دارد.

به گفته محمدى ٢٤ مدرسه در ٢٤منطقه آموزش و پرورش استان به نام شهید سردار سلیمانى نام گزارى می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها